שילוב פורמייקה בעיצוב המטבח

עיצוב מטבח בעידן המודרני נחשב לעסק יקר, כזה שמבצעים אותו כל כמה שנים טובות, ולכן כחלק מהתהליך יש לצלוח את שלב התכנון ובחירת החומרים שזהו השלב הקריטי בתהליך. לאחר תכנון ובחירת החומרים, התהליך יזרום ויהיה קל יותר.

הטרנדים בתחום המטבחים אל מפסיקים להפתיע, ומפעם לפעם אנו רואים עוד ועוד אפשרויות וחומרים שונים אשר מקשים עלינו מעט את הבחירה, אולם בדיוק עבור זה עומדים לרשותכם מגוון אנשי מקצוע בתחום עיצוב מטבחים שיוכלו לסייע לכם לבצע בחירות נכונות.

אם מדברים על טרנדים, נראה כי דווקא מטבח מפורמייקה לאחרונה חזר ובגדול לזירת עיצב המטבחים, ולא בחסד. מדובר בחומר גמיש אותו ניתן למצוא ניתן בעיצוב מט או מבריק ולהתאים אותו לכל סגנון עיצוב מטבח מודרני עכשווי, החל מסגנון מינימליסטי, קלאסי, כפרי, רטרו ועוד.

כל היתרונות בעיצוב מטבח עם פורמייקה

פתרון מושלם של עולם העיצוב - מטבח פורמייקה הוא פתרון מושלם לטובת עיצוב מטבח מודרני, כיוון שהוא ניתן לבחירה במראה מט או מבריק, מה שיאפשר לכם לבחור את המראה הרצוי ולשלבו בצורה נהדרת על ארונות המטבח, האי במטבח ואפילו כציפוי לאלמנטים שונים בחלל המטבח כמו על שולחן בר או מתקן ליינות.

חיסכון כספי – העלות של חיפוי פורמייקה זולה בהרבה מאפשר כל חיפוי אחר, מה גם שניתן לחפות בפורמייקה עץ מלא, לבידי עץ ואפילו תחליפי עץ שונים כדוגמת סיבית ו-MDF וכך ליצור מראה מיוחד בחלל המטבח.

התאמה לכל סוגי סגנונות העיצוב – פורמייקה מתאימה לכל סגנון עיצוב פנים, בין אם מדובר על מטבח במראה כפרי שאז הפורמייקה תהיה כהה יותר כיאה לעיצובים הכפריים, שאז ינשה אפשרות של בחירת גוונים כהים למטבח בסגנון קלאסי ואפילו בחירה בצבעי פסטל מעניינים כדי ליצור מראה מעניין ומיוחד.

קל לניקוי ותחזוקה - קל מאוד לנקות את חומר הפורמייקה וכך לשמור על תחזוקתו לאורך זמן רב. את הפורמייקה ניתן לנקות באמצעות חומרים רגילים ופשוט להעביר סמרטוט לח והוא שומר על מראה חדשני. כמו כן,  חומר הפורמייקה אינו סופג כלל כתמים ולכלוך מה שמאפשר שמירה על מראה מטבח אסתטי באופן תמידי.

קל להתקנה וצביעהצביעת פורמייקה היא קלה ביותר ביחס לכל צביעה אחרת, כך שלא פלא כי מטבח מפורמייקה מציע שילוב מגוון צבעים לפורמייקה שיכולים להיראות נהדר בכל מטבח. כמו כן, ניתן בקלות לתלות כל אביזר רצוי על הפורמייקה, מה שמגביר את הפופולריות שלו.

שמירה על מראה מטבח אסתטי – לא משנה אם תבחרו בפורמייקה מט או בפורמייקה מבריקה, המראה המתקבל יהיה אסתטי ואחיד בעל גימורים מדויקים, וזאת בניגוד לחומרים אחרים כמו עץ טבעי. בנוסף למראה האסתטי, מדובר בחומר גמיש המאפשר חיפוי חלקים קטנים במיוחד כמו – ארונות מטבח, מגירות, מדפים ובכלל כל אלמנט בחלל המטבח. 

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: