פורמייקה

לוחות הפורמייקה של EGGER - לוחות הפורמייקה הטובים בעולם. מבחר גימורים וצבעים שמובילים את תעשיית העיצוב העולמית.

הפורמיקה בנויה ממספר שכבות ומיוצרת החל מעובי 0.4 עד 1.2 מ"מ EGGER ישראל מחזיקה במלאי עובי 0.8 מ"מ בלבד.
הפורמיקה בעלת עמידות גבוהה ביותר בפני שחיקה ושריטות. כל הפורמיקות נושאות שני תקני מעבדה לכתמים וכימיק
לים, ולכולן יש קנט תואם.

יתרונות הפורמייקה


הפורמייקה נחשבת לאלמנט עיצובי אלמנטרי בענף הבנייה ובתחום עיצוב הפנים. היא נפוצה בשימוש הן בבתי מגורים והן במבנים מסחריים ותעשייתיים. שפע היתרונות ומגוון האפשרויות שהיא פותחת בפנינו הן במרקמים והטקסטורות והן במבחר הגוונים שבהם היא מגיעה, הופכים את הפורמייקה לחיפוי מומלץ עבור כל חלל. 

הפופולריות לה זוכים משטחי הפורמייקה באופן כללי, ומשטחי הפורמייקה מבית EGGER בפרט, מוכיחה את איכות החומר, עמידותו במבחן הזמן והתחזוקה הקלה שלו. פרט לכך, אריחי פורמייקה נחשבים זולים באופן משמעותי ביחס לחיפויים אחרים כמו גרניט פורצלן, אבן, שיש או בטון.
 

הקולקציה שלנו

לוחות הפורמייקה מבית EGGER מגיעים במגוון רחב של צבעים, טקסטורות, הטבעות  וגימורים. שניתן להתאימם למראה הרצוי ולעיצוב החלל, כך שכל אתגר עיצובי הופך לבר ביצוע. בין שאתם מחפשים פורמייקה למטבח, לריהוט בחדר השינה, או לארונות קיר, אצלנו תמצאו את הפתרון. חיפויי פורמייקה בעיצובים קלאסיים או מודרניים, בדגמים חדשים המכתיבים את המגמות הענף ועומדים בחזית תעשיית עיצוב הפנים והריהוט העולמית.

ניתן להזמין לוחות פורמייקה בשלל וריאציות חלקות או עם טקסטורה, בגימור מט או מבריק, בצבע אחיד או כאלה המדמות את המראה הטבעי של העץ את האותנטיות של האבן, האורבניות של הבטון או את המראה הנקי והיוקרתי של השיש.

קולקציית לוחות פורמייקה מבית EGGER

יתרונות הפורמייקה של EGGER ישראל 

כל חיפויי הפורמייקה שלנו בנויים ממספר שכבות ומתאפיינים בדחיסות גבוהה, המבטיחה את איכות החומר ושמירת מראהו לאורך שנים רבות. כל הפורמיקות שאנו מספקים הן בעובי 0.8 מ"מ, שמבטיח עמידות גבוהה בפני שחיקה ושריטות.

הפורמייקות שלנו כמו כל מוצרי החברה האחרים מיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם, בתהליך ייצור ידידותי לסביבה.  כל דגמי הפורמייקות נושאים 2 תקני מעבדה לכתמים וכימיקלים, ולכולם קנט תואם.

בחברתנו עובדים לצד מעצבים מובילים ואנשי מקצוע וותיקים, ומעניקים שירות ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים.

אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים שלנו ולבחון אילו דגמי פורמייקה מתאימים לצרכים שלכם ולטעמכם האישי.

מגוון צבעים מרהיבים של לוחות פורמייקה

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: