חדרי שינה מעוצבים 2020

איך להפוך את חדר השינה לחלל אינטימי ורומנטי? הפרויקט המיוחד שלנו לוולנטיין

זוג נהנה בחדר שינה מעוצב

לא תמיד אנו מקדישים מחשבה מרובה לחדר השינה שלנו, למרות שאנו מבלים בו פרק זמן לא מבוטל - לפחות כשליש מחיינו. חדרי שינה מעוצבים; בואו נדבר על זה קצת: אנחנו לא רק ישנים אלא גם מתלבשים ומתגנדרים בחדר השינה, נרגעים ומתמלאים באנרגיה, מתכרבלים עם ספר טוב ביום גשום וגם חולקים את המרחב האינטימי הזה עם האדם הכי קרוב אלינו - בן או בת הזוג שלנו. לכן לעיצוב חדר השינה יש משמעות אדירה לא רק בהקשר של שינה טובה ומנוחה, אלא גם בנוגע לזוגיות.

נכון, רומנטיקה ואינטימיות הם תבלינים חשובים לכל אורך השנה, אבל עכשיו יש לנו סיבה טובה לעשות עוד משהו למען זה - לקראת הוולנטיין, יום האהבה הבינלאומי, החלטנו לפנק אתכם בטיפים שיעזרו להפוך את חדר השינה שלכם למקום הכי נעים, רומנטי ואינטימי שיש.

הסודות לעיצוב חדר שינה כמקדש לאהבה

אלו הם העקרונות החשובים בעיצוב חדר השינה שלכם, שיסייעו להשגת אווירה נעימה ומזמינה ויעודדו את תחושת האינטימיות:

חמימות

להיכנס בסוף היום אל חדר שינה חמים ומחבק, מחזיר אותנו אל המצב הכי טבעי וראשוני שלנו כבני אדם ואל הצורך שלנו במגע וקשר אנושי. ישנן מספר דרכים פשוטות ליצירת חמימות בחדר: 

  • שימוש בעץ - דרך מצוינת ליצירת אווירה חמה היא שימוש בחיפוי עץ או באלמנטים מעץ המשחזרים צבעים וטקסטורות של חומרים טבעיים אחרים כמו 
  • אבן או בד.
  • רצפה - רצפו את החדר בפרקט (רצוי שעם) בגוון בהיר ורך.
  • תאורה - העדיפו תאורה רכה והיקפית בגוון צהבהב.
  • טקסטיל - וילונות בד, שטיחונים רכים וכריות נעימות שלא רק יספגו רעשים אלא גם יוסיפו לתחושת החמימות בחדר השינה. השתמשו במצעי כותנה ואיכותיים שישפרו גם את איכות השינה שלכם.

איזון

הקפידו לסדר ולארגן את חדר השינה באופן שמייצר תחושת איזון והרמוניה ומתחשב בצרכים של שני בני הזוג במידה שווה:

  • אפשרו גישה נוחה אל המיטה משני צדדיה.

  • דאגו לשתי שידות - אחת לכל צד, שתי מנורות קריאה וכד'.
  • מומלץ להרכיב ראש מיטה, אשר מעבר לערכו העיצובי הוא גם משפיע ברמת התת-מודע על תחושת בטחון ושקט נפשי.

ניתוק

ככל שניתן, מומלץ מאוד לנתק את חדר השינה משאר אזורי הבית ומטרדות היומיום. זהו יסוד משמעותי ביצירת שלווה בחדר השינה ובין בני הזוג.

  • סלקו את הטלוויזיה - כשאנחנו מתנתקים מטכנולוגיה, אנחנו מתחברים לעצמנו ולמי שאיתו אנו חולקים את החלל המשותף. לכן כדאי לפנות מן החדר כל מה שאינו קשור ישירות במנוחה ובטיפוח הזוגיות, כולל מסכים - כן, גם טלוויזיה.
  • שפרו את האקוסטיקה - נתקו את החדר מרעשי חוץ. תוכלו לעשות זאת על ידי חיפוי הקירות והרהיטים בלוחות עץ ושילוב וילונות ושטיחים רכים.

כמובן, אל תשכחו לאפשר לחדר להתאוורר באופן יומיומי על מנת להכניס אור, אוויר צח ואנרגיות חדשות אל המקדש הפרטי שלכם.

למציאת לוחות העץ המושלמים לחיפוי קירות ורהיטים בחדר השינה שלכם, שיתאימו בדיוק לסגנון העיצובי שבחרתם - צרו קשר עם מומחי העץ של EGGER ישראל.

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: