טיפים לעיצוב מודרני בעץ של הבית והמשרד

עיצוב המרחב בו אנו נמצאים במשך שעות ארוכות בכל יום, בין אם מדובר בביתנו ובין אם מדובר במשרד בו אנו עובדים, מאפשר לנו לתת לו מגע ייחודי ולגרום לנו להרגיש שהוא שלנו. זה בהחלט נעים יותר לעבוד במקום בו אנו מרגישים בנוח, ולכן זה לא מפתיע שאנשים רבים בוחרים להשקיע מזמנם, מכספם וממרצם כדי לעצב את בתיהם ואת המשרדים שלהם כך שירגישו בהם כמו שצריך.

אחת הדרכים הפופולריות ביותר לעיצוב היא באמצעות עץ בזכות תכונותיו הבולטות – העמידות שלו והמראה הטבעי והנפלא שהוא מקנה לחללים שונים. עץ מאפשר "משחקים" של גוונים והצללות, עיטור חללים הנבדלים זה מזה ובחירת המראה הרצוי, החל ממראה כפרי וקלאסי וכלה במראה אורבני ומודרני.

כיצד תעצבו חללים שונים באמצעות עץ?

כאמור, עץ הוא חומר גלם רב שימושי, וניתן להשתמש בו לעיצוב אזורים פרטיים כמו ביתכם או עבור עיצוב פנים למשרדים. הגמישות הוויזואלית וגם זו של העיבוד הנוח שלו הם אלו שמאפשרים לכם להשתמש בו עבור חדרים שונים, ועם הטיפים הבאים תוכלו לעצב באמצעותו בקלות:

שמרו על אחידות

ריבוי של גווני עץ שונים בחדר אחד יוצר תחושה של אי סדר ומראה לא נעים לעין. כדי למנוע מצבים כאלו, השתדלו להשתמש בסדרת גוונים מסוימת של עץ עבור החדר אותו אתם מעצבים, בייחוד בכל הנוגע לנושא של עיצוב פנים למשרדים. במקומות כאלו חשוב לשמור על מראה מקצועי, וגוונים רבים מדי של עץ אינם תורמים לכך.

שמרו על איזון

השתדלו להימנע מבלוקים של צבע באזורים שונים בחדרים אותם אתם מעצבים. אם בחדר השינה, למשל, אתם רוצים פריטי ריהוט בעלי גוון עמוק וכאלו שהם בעלי גוון עדין יותר, אל תקבצו את הרהיטים בעלי הצבעים הדומים במקום אחד. דבר זה עלול לגרום להיווצרות של פינות חשוכות בחדר המכילות רהיטים כהים ולעומתן פינות בהירות מדי, וזה בהחלט פחות נעים לעין. במקום זאת, פזרו רהיטים בגוונים שונים ברחבי החדר והשתדלו שהם לא יהיו שונים זה מזה במידה ניכרת, כמו עץ צבוע בלבן ועץ מהגוני זה לצד זה.

אל תפחדו מגיוון

בכל הנוגע לעיצוב בעץ, מומלץ לשמור על סקלת צבעים אחידה בכל חדר, אך אין זה אומר שאתם צריכים להשתמש באותם גוונים של עץ בכל החדרים. במקום זאת, בחרו סקלת גוונים וצבעים של עץ עבור כל חדר בהתאם לאופי שלו, וכך תוכלו לשמור על גיוון נפלא בין החללים ולא להפוך אותם לדלים מבחינה וויזואלית.

עץ הוא חומר גלם מדהים לעיצוב, ולכן אין זה פלא שהוא נמצא בשימוש בבתים במשך מאות שנים. עם פלטות עץ בגוונים ובגדלים שונים, תוכלו לעצב חללים בצורה נפלאה ולהתאים אותם לטעמכם. החל ממראה של חללים מקצועיים כמו עיצוב פנים למשרדים, וכלה בביתכם הפרטי – תוכלו לעצב עם עץ בקלות, אם רק תזכרו מספר כללים פשוטים.

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: