לוחות עץ

לוחות העץ של EGGER - לוחות איכותיים בקנה מידה עולמי.

משטחי עץ הם חומר גלם שימושי ואהוב, אשר הפך בשנים האחרונות לאחת המגמות הבולטות בענף עיצוב הפנים.

אם בעבר שימשו פלטות עץ בעיקר לייצור רהיטים, מטבחים וארונות הרי שכיום משמשים משטחי עץ כחומר גלם פופולרי גם לייצור ועיצוב אלמנטים נוספים בחלל-  לרבות רצפה, קירות,  ותקרה.

מדי שנה מייצרת חברת EGGER העולמית 18 מיליון קוב לוחות עץ. לוחות העץ של החברה משווקים לייצור ריהוט ארונות קיר, מטבחים, חיפווי קירות ומחיצות, דלתות פנים ועוד. לוחות העץ מבית EGGER הם הבחירה הטבעית של אדריכלי עלית, מעצבי פנים, יצרני הרהיטים וחברות המטבחים הגדולות והיוקרתיות ביותר.
 

פלטות עץ לכל סגנונות העיצוב

הטכנולוגיות החדשניות המשמשות את חברת EGGER, מאפשרות כיום לייצר לוחות עץ אשר משחזרים בדיוק מירבי מראה ומגע של כל חומר העולה בדעתכם. ניתן למצוא משטחי עץ במראה של שיש, זכוכית, אבן, בטון או אפילו בד, כך שניתן לשלבם בכל סגנון עיצובי שתבקשו.

שיטות העיבוד המתוחכמות שפיתחה EGGER לאורך השנים מאפשרות לה כיום לשלב בכל לוחות העץ שהיא מייצרת תכונות ומאפיינים ייחודיים בהתאם לצורך ולמטרת השימוש. התוצאה היא שאתם יכולים היום ליישם כל פנטזיה עיצובית באשר היא על ידי עץ, ובמקביל להנות מהיתרונות הפונקציונאליים שמקנה החומר, כגון עמידות ברטיבות, עיכוב בעירה, חוזק ועוד.

משטחי עץ מבית EGGER נושאים את התקן האקולוגי האירופי המחמיר PEFC

העצים המשמשים לייצור לוחות העץ של החברה, לא מגיעים כמובן מיערות הגשם וגדלים אך ורק ב"יערות מנוהלים" באוסטריה, בהם נשמרים עקרונות אקולוגיים, המבטיחים נטיעת עצים מחודשת והגנה על הסביבה הטבעית.

כמו כן, כל תהליכי הייצור של EGGER העולמית, מבוססים על מיחזור חומרי גלם ועל שימוש בטכנולוגיות עיבוד חדשניות ואקולוגיות. החברה מפעילה מערכות לוגיסטיקה ידידותיות לסביבה ואף מייצרת אנרגיה ירוקה, בתחנות כוח שבבעלותה.  

קולקציית לוחות העץ שלנו כוללת : לוחות מלמין, לוחות סיבית ירוקה, לוחות מעכבי בעירה, משטחי עץ "פרפקט גלוס", פלטות עץ "פרפקט מט", לוחות OSB, לוחות Eurolight, לוחות Synchronize. הכנסו ומצאו את ה EGGER שלכם.

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 3  ממוצע: 5
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: