חיפוי קירות - תוספת סטייל בפנים ובחוץ - אגר

חיפוי קירות פנים וקירות חוץ הפך עם השנים לאלמנט פופולרי ומבוקש בזכות האפקט העיצובי המשמעותי שהוא מעניק למבנה, אך גם בזכות יתרונות נוספים, כמו תוספת בידוד ואיטום.

חיפוי קירות - תוספת סטייל בפנים ובחוץ

חיפוי קירות פנים וקירות חוץ הפך עם השנים לאלמנט פופולרי ומבוקש בזכות האפקט העיצובי המשמעותי שהוא מעניק למבנה, אך גם בזכות יתרונות נוספים, כמו תוספת בידוד ואיטום.

אז אילו סוגי חיפוי קירות קיימים בשוק? איך בוחרים את החיפוי המתאים לכם ומה תרוויחו בזכות חיפוי לקיר?

 

חיפוי קירות פנים - סוגי החיפוי שמתאימים לקירות פנים

חיפוי קירות יכול להתבצע בחלקו הפנימי של המבנה וגם בחלקו החיצוני. ההבדל המרכזי בין שני הסוגים הללו של חיפוי, עומד על רמת העמידות של החיפוי, כאשר חיפוי קירות חוץ צריך להיות עמיד יותר מאשר חיפוי לקירות פנים.

 

לכן גם קיים מגוון רחב יותר של אפשרויות וחומרי גלם מתאימים לקירות פנים.

חברת אגר מציעה מגוון רחב של לוחות עץ ופורמייקה במגוון רחב של עיצובים אשר מתאימים בין היתר גם ליצירת חיפויים איכותיים, במראה יוקרתי ומרשים לקירות פנים.

מגוון אפשרויות העיצוב מאפשר לכם לבחור את הגוון הרחוי של החיפוי וכן את המרקם שלו, כאשר ניתן גם ליצור חיפוי עץ דמוי אבן, או דמוי קיר לבנים ועוד.

 

מה תרוויחו בזכות חיפויים לקירות?

חיפויים לקירות בפנים או בחוץ מיועדים קודם כל לצרכים דקורטיביים. הם מעניקים למבנה מראה מרשים, יוקרתי ומעוצב - בהתאם לסגנון העיצוב הרצוי.

אבל חיפויי קיר מספקים גם מידה נוספת של בידוד תרמי ובידוד נגד רעשים ואף במקרים מסוימים מכילים חומרי איטום המגנים על המבנה מפני נזקי לחות ומים.

חברת אגר מציעה מגוון רחב של חיפויים מעץ לקירות, שיכולים להעניק למבנה יתרונות רבים.

 

חיפוי קירות יוקרתי

אם יש מאפיין אחד משותף לכל המוצרים של חברת אגר הוא היוקרה.

יוקרה שמתבטאת באיכות המוצר, במגוון העשיר, בתנאי הייצור המתקדמים וגם בעמידה בסטנדרטים מחמירים, תקנים אירופאים נחשבים וחומרי גלם ידידותיים לסביבה.

לצד מאפיינים אלה, חיפויי קירות מבית אגר מגיעים במגוון אינסופי של צבעים, מרקמים ואפשרויות עיצוב, ניתנים להתאמה אישית ומגיעים עם אחריות ארוכת טווח.

 

לסיכום, בין אם אתם מחפשים חיפוי קירות לסלון, או חיפוי קירות דקורטיבי, חיפויים לקירות חוץ או פנים ולכל סגנון עיצוב שאתם אוהבים - בואו לבדוק את האפשרויות שאנחנו מציעים בתחום.

אתם מוזמנים ליצור קשר כדי למצוא את הפתרונות המדויקים ביותר לצרכי העיצוב שלכם. חברת EGGER מתחייבת לתת לכם רק את הטוב ביותר!

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: