10 עובדות שלא ידעתם על דלתות פורמייקה

פורמייקה נחשבת לחומר שימושי למדי המשמש לצורך ציפויים של דלתות, מטבחים, שולחנות. בעבר, היה נפוץ השימוש בחומר כציפוי בעיקר בשל מחירו הנוח, אך כיום המצב שונה. בזכות טכנולוגיית ייצור טובה יותר ומבחר גדול, דלתות פורמייקה חזרו, ובגדול. כדי להבין יותר מדוע עולה הפופולריות של דלתות אלה, אספנו כמה עובדות מעניינות.

1. גם בעיצוב יוקרתי

במשך לא מעט שנים נחשבו דלתות או מטבחים פורמייקה למוצרים זולים יחסית ובעיקר – בעלי מראה משעמם. היו למוצרים הללו יתרונות, כמובן, אולם מראה יוקרתי לא היה אחד מהם. המצב השתנה כאשר יצרנים נבחרים החליטו לפתח קווי ייצור של לוחות פורמייקה במראה יוקרתי מיוחד.

2. דלתות פורמייקה – עמידות מעולה

לא משנה אם בוחרים דלתות פורמייקה באחד העיצובים החדשניים והמרהיבים או שמעדיפים את הדגמים הבסיסיים ביותר, יש דבר אחד שאפשר לומר בביטחון. בכל עיצוב ובכל צורה – דלתות אלה תהיינה עמידות מאוד. העמידות הזאת היא שתרמה מאוד להצלחה של חומר זה כבר לפני שנים.

3. פורמייקה במראה העץ הטבעי  

רבים נוטים לבחור דלתות לא רק בשל העמידות של חומר הגלם ממנו הן עשויות אלא גם על פי המראה. דלת עץ טבעי היא בהחלט דבר יפה, אך אם רוצים מחיר נוח יותר ועמידות גבוהה יותר – הפורמייקה בהחלט מציעה פתרון. ניתן למצוא כיום יופי של דלתות בחיפוי פורמייקה שהמראה שלהן זהה לזה של העץ הטבעי. אפשר אפילו לבחור את הגוון המועדף.
דלתות פורמייקה- כל מה שחשוב לדעת

4.פורמייקה במראה לפי בחירה

מי שפחות מתחבר למראה העץ הטבעי, גם במקרה זה הפורמייקה מציעה פתרון. יצרני דלתות מספרים שניתן למצוא דלתות מסוג זה בכל עיצוב ובכל גימור שיעלה על הדעת. מעוניינים בדלת במראה מתכתי? מראה כפרי? עיצוב יוקרתי? מספר האפשרויות עצום ורוב, כמעט כל מה שתרצו – תוכלו למצוא.

בנוסף, אם השתעממתם מהעיצוב בדלת שהתיישנה - במקום להחליף פשוט צובעים. פורמייקה היא מאוד עמידה, אך אם רוצים אפשר לאחר זמן לבצע גם צביעת פורמייקה. בצורה כזאת, מי שרוצה להתחדש לא חייב להחליף את הציפוי וניתן ליהנות ממראה שונה לגמרי בתוך זמן קצר וללא טרחה.

5. דלתות פנים במחיר נוח

לא כולם מחפשים דלתות יוקרתיות שמחירן בהתאם. יש כאלה שמחפשים פתרון במחיר נוח וגם במקרה זה – הפורמייקה תתאים. יצרנים מתמחים מסוגלים להציע דלתות פנים על בסיס ציפוי פורמייקה במחיר נוח במיוחד.

6. מתאים למוסדות ציבור ומוסדות חינוך

מזה שנים משמשת הפורמייקה כפתרון מעולה לחיפוי דלתות במקומות הומי אדם. במוסדות ציבור, במוסדות חינוך, בגני ילדים, בבתי ספר, במשרדי ממשלה – בכולם ניתן למצוא את הדלתות הללו בעיצובים קלאסיים או חדשים יותר.

7. גם במשרדים

במשרדים רבים, בחללי עבודה מרווחים, במקומות שבהם יש תנועת עובדים רבה – דלתות של פורמייקה בהחלט מהוות פתרון מקובל. מראה אסתטי ומחיר נוח מהווים שילוב מנצח.

8. פורמייקה לכל בית

דלתות של פורמייקה יכולות להשתלב נהדר בכל בית, אפילו בבית יוקרתי ומפואר. לצד פתרונות שיתאימו למי שמחפש עיצוב פשוט ומחיר נוח, יש גם פתרונות של פורמייקה מעוצבת – למראה מפואר, מיוחד ויוקרתי.

9. קלות מאוד לניקוי

בזכות היותה קלה מאוד לניקוי, הפורמייקה אידיאלית לכל מקום שבו רוצים לשמור על ניקיון וברק. זה נכון במשרדים או במוסדות ציבור כפי שזה נכון בבתים או בדירות.

10. פתרון מבודד

מלבד קלות הניקוי והמראה המגוון, הדלתות שמצפים אותן בפורמייקה מעולות גם מבחינת בידוד. מי שמחפש דלת שמבודדת ומשאירה בחוץ את הרעשים, מי שמחפש דלת שעוזרת לשמור על השקט – זהו הפתרון. 

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: