הובלה ואחסון תכולה בעקבות שיפוץ – לשמור על רהיטי העץ שמירה צמודה

אם החלטתם לשפץ את ביתכם, אתם נאלצים ככל הנראה לעבור תקופה לא פשוטה. במקרים היותר קשים אתם נאלצים לצאת מהבית לתקופה מסוימת או לאחסן את ציוד הבית במחסן או אצל שכנים וחברים. בזמן שחלק מהרהיטים והציוד אתם יכולים "לזרוק" באיזה שהוא מקום ולאסוף שיסתיים השיפוץ, ישנם רהיטים שכדאי מאוד שתשמרו עליהם בצורה אדוקה יותר אחרת אתם עלולים לגרום להם נזק בלתי הפיל ולהפוך אותם ללא שמישים לחלוטין. אם מדובר על הובלה ואחסנה של רהיטי עץ או חיפוי קיר מעץ עליכם לבחור מקום בטוח ומוגן, בטמפרטורה הנכונה וכמובן ללא לחות שיכולה להרוס את הציוד שמעצב את ביתכם. 

יש רהיטים ויש רהיטים – כיצד לשמור על רהיטי העץ שלכם

שיפוץ גדול בבית חושף את הרהיטים שלנו לשריטות, נזקים, סדקים ואפילו שברים שעלולים להפוך אותם לחסרי תועלת ובלתי ניתנים לתיקון. כאשר מדובר על הובלה ואחסון תכולה עלינו להיות זהירים עם כל הרהיטים ובעיקר כאשר מדובר על רהיטי העץ שמעצבים את ביתנו בצורה אחרת לגמרי מכל יתר הרהיטים האחרים. עם כל הכבוד לשידה מברזל או השולחן מפלסטיק על לוחות ורהיטי העץ עליכם לשמור בדרך אחרת ושונה מיתר הרהיטים. במידה וביתכם אינו יכול להכיל את הציוד בזמן השיפוץ, עליכם לבחור מחסן שאתם יכולים להיות בטוחים בכוחו למנוע מגע של מים עם הרהיטים שלכם. כל מגע עם מים עלול להיות לרועץ עבור רהיטי העץ שלכם ובמקרים הקיצוניים להרוס אותם לגמרי.

עוברים דירה? בחרו חברת הובלות מקצועית ואמינה

הצעד הראשון בדרך להצלחת יום הובלות או יום מעבר של דירה זו הבחירה שלכם בחברת ההובלות האמינה והמקצועית ביותר. המטרה העיקרית שלכם בסופו של דבר היא לבחור מובילים שיודעים את עבודתם ולבחור חברת הובלות שיודעת מה ההבדל בין כל מוצר וכל רהיט. אופן ההובלה של רהיט מסוים יכול להיות שונה מרהיט אחר ובטרם יום ההובלה עליכם לוודא שהמובילים מבינים את החשיבות של הזהירות בכל הקשור להובלה ואחסון של תכולה של דירה של רהיטי העץ. לא בטוחים לגבי המובילים? אל תתפשרו, בחרו רק במובילים שתהיו בטוחים שיובילו את כל הרהיטים שלכם תקינים ושלמים.

לחזור לבית חדש

אחרי השיפוץ אתם אמורים להרגיש כאילו עברתם לבית חדש מבלי שבאמת רכשתם בית או דירה מהקבלן. לפעמים השיפוץ יכול לעשות את ההבדל שבין רכישת דירה חדשה לבין הישארות בבית הקיים ובהרבה מאוד מקרים התחושה היא כאילו אתם חוזרים לבית אחר לגמרי. אחרי שנגמר השיפוץ זה הזמן למקם את הרהיטים שאחסנתם ובמידת הצורך להחליף להם מיקומים בהתאם לעיצוב החדש. את חיפוי הקיר מעץ תוכלו למקם כמו שהיו טרם השיפוץ וזה אומר שהמטבח, הסלון והחדרים שלכם ימשיכו להיות עם מראה קלאסי וחדיש באותו זמן.

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: