פרקטים - איך לבחור את הסוג הכי מתאים לכם?

בזכות פיתוחים טכנולוגיים מרשימים, כיום עומד בפני הלקוחות מגוון אפשרויות רחב מאוד של פרקטים, מחומרי גלם שונים, במגוון עיצובים וגוונים.

פרקטים - איך לבחור את הסוג הכי מתאים לכם?

בזכות פיתוחים טכנולוגיים מרשימים, כיום עומד בפני הלקוחות מגוון אפשרויות רחב מאוד של פרקטים, מחומרי גלם שונים, במגוון עיצובים וגוונים.

לכל סוג פרקט יש יתרונות וחסרונות משלו ולכן כל סוג פרקט מתאים לצרכים שונים.

אז מהם השיקולים שכדאי לקחת בחשבון לפני בחירת פרקט?

צוות חברת אגר עם ההסבר המקצועי.

 

שיקולים לבחירת פרקטים

כדי לבחור את הסוג המתאים ביותר של פרקט עבורכם, יש כמה נתונים שכדאי להתייחס אליהם עוד בשלב התכנון:

 

  • אופי השימוש במבנה - פרקטים רבים מתאימים לבתי מגורים בלבד, אם הם עשויים מחומרי גלם עדינים יחסית, או מיוצרים בעובי מינימלי. פרקטים אחרים יכולים להתאים גם למבני ציבור ומסחר, לחצר ולגינה ואפילו לחדרי רחצה.

 

  • סגנון העיצוב הרצוי - פרקטים שונים מגיעים בסגנונות עיצוב שונים, גוונים שונים ואפשרויות יישום אחרות. חשוב כמובן לבחור את סוג הפרקט שמשתלב הכי טוב בסגנון העיצוב שאתם רוצים ליצור.

 

  • תחושה - פרקטים מסוגים שונים מעניקים תחושה שונה במגע עם כף רגל יחפה. למשל פרקט שעם הוא רך יותר ואף מפחית רעשי צעידה בזכות האלסטיות שלו. פרקט פולימרי עמיד במים הוא מעט נוקשה יותר ופחות חם לעומת פרקט טבעי ואילו פרקט טבעי מעניק תחושת חמימה למגע בהשוואה לרצפה רגילה.

 

  • צרכי תחזוקה וניקיון - פרקטים שונים מצריכים רמות שונות של ניקיון ותחזוקה. פרקט פולימרי זקוק לרמה הנמוכה ביותר של תחזוקה וניתן לנקות אותו גם על ידי שטיפה במים. לעומת זאת, פרקטים אחרים מצריכים פעולות תחזוקה תקופתיות וניתן לנקות אותם רק באמצעים עדינים.

 

  • דוגמאות מיוחדות - פרקט פישבון הוא הדוגמה הקלאסית לפרקט בעל דוגמה מיוחדת במינה, שבו צורת ההתקנה של הפרקט מעניקה לו עמידות גבוהה וגם מראה מלכותי. לכל סוג של פרקט יש אפקט ויזואלי שונה.

 

בגלל קשת השיקולים הרחבה לבחירת פרקטים ומגוון הפרקטים הרחב הקיים בשוק, מומלץ כמובן לבחור פרקט מתאים בעזרת בעלי מקצוע בתחום העיצוב או בתחום הפרקטים.

 

מתלבטים איזה סוג של פרקט לבחור?

חברת EGGER רואה בלקוחותיה שותפים לדרך ולכן מקפידה על איכות בלתי מתפשרת בבחירת חומרי הגלם ותהליכי היצור.
תוכלו לקבל מאיתנו גם יעוץ מקצועי, מותאם אישית לבחירת סוג הפרקט המתאים ביותר לצרכים שלכם, לצד אחריות ארוכת טווח.
צרו קשר לקבלת מידע נוסף.

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: