פרטים קטנים שיעזרו לבית שלכם להראות מרשים וייחודי במינו

עיצוב הבית הוא תחום שמעסיק כמעט כל אחד, בטח כשאנחנו לקראת רכישה של דירה או כניסה לבית חדש. וודאי היום בתקופה המודרנית שנראות ועיצוב החלל הוא אלמנט חשוב בכל תחום. המראה של חלל יכול לומר הרבה על דייריו וכל אחד ירצה שהחלל האישי שלו יהיה המקום החם והרגוע, בעל כל האמצעים והאלמנטים שמזכירים לו בית ונותנים לו תחושה מוגנת ומלטפת.

אך היום השוק רווי במגוון של רעיונות יצירתיים ועיצוביים ולעיתים זה לא פשוט להחליט איך לעצב ועם מה להתחיל. אם כן, רצוי להתחיל בפרטים הקטנים בנגיעות הצבע ובאלמנטים דקורטיביים שנותנים אור ומעלים חיוך בבית ובכל חלל וחלל. לכל אחד יש את הטעם האישי שלו והאקססוריז לבית שלכם הוא מה שיעניק לבית את האופי הייחודי שלכם ואת סגנון החיים בעל האופי שתשמחו לחזור אליו מדי יום.

אקססוריז בכל חדר

עיצוב של כל חלל שבו תגורו, יהיה חשוב משום שהוא יספק את התחושה המזמינה שכל אחד רוצה ומעוניין בבית שלו ובפינה האישית שלו. שם אנחנו מרגישים מוגנים, יש לנו בבית אווירה של אינטימיות והרגשה של ביטחון ויציבות. לכן, מטבע הדברים, תחושות אלו תלויות גם במזג שניצור על ידי אבזור נכון וריהוט מתאים. את חדר הסלון נוכל לאבזר עם כריות ומגוון של טקסטיל, כמו מפות, וילונות וראנרים, תמונות וצמחים, פסלים ועוד. גם שטיח הוא אקססוריז לבית, אקססוריז קסום שמעניק הרבה צבע ורכות לחלל ותוחם אותו באינטימיות נעימה. פופים, הם גם אלמנט של אבזור מושלם הוא יכול להיות כמשענת נוחה לקריאה או לצפייה במסך, בנוסף, הם מספקים צבע וגם רכות לחלל.

אבזור של  שאר חללי הבית

גם חללים אחרים בבית דורשים אבזור בטוב טעם. לדוגמא חלל האמבטיה, ניתן לאבזר אותו בשטיחון יפה, סל כביסה מסוגנן, וילון אמבטיה, מתלים למגבות, מנורה דקורטיבית שתתאים לסגנון העיצובי, במידוף עם גימור מיוחד, בכלים שמכילים צמר גפן, קרמים או כל דבר שהוא חיוני לחלל. האבזור בחדר האמבטיה חייב בלהיות ברובו פרקטי, ובעיקר לא עמוס ודחוס. כמו כן, חדרי השינה וחדר הילדים הם חללים שניתן לאבזר אותם באהילים, וילונות, שטיחים ובתמונות ועוד אקססוריז. מדליות, מכתבי הוקרה, פסלים ודקורציות שונות, וכל דבר שעשוי להתאים לעיצוב הכללי שבחרתם ולספק צבע, חום ואווירה.

אקססוריז במטבח

אקססוריז לחלל המטבח יכול לבוא לידי ביטוי בכלים מיוחדים שהם מיועדים יותר ליופי, שממוקמים על המדפים העליונים, מעל הארון או על המקרר. ניתן לתלות תמונות שמתאימות לחלל המטבח. לתלות ווילון ושטיח מתחת לכיור. גם על המדפים השונים ניתן להניח ספרי בישול או תמונות של המשפחה וכל מיני כלים ואביזרים שאין בהם שימוש, אך הם מסמנים אווירה של בישול ואפייה ומעניקים תחושה של בית חם ומלוכד.

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: