על יתרונותיהן של מיטות עץ מלא

מיטות מעץ מלא הן למעשה מיטות המיוצרות מסוגי עץ מלא שונים כגון: עץ בוק, אלון, אורן, מהוגני ועוד. מיטות אלו נחשבות ליוקרתיות לאיכותיות ביותר בקטגוריית מיטות מעץ וזאת לנוכח היתרונות הרבים הנלווים אליהן (ועליהן נרחיב בהמשך הכתבה). יחד עם זאת, לא כל מיטה מעץ הינה מיטה איכותית והדבר תלוי ביחס שבין העץ המלא ממנו מיוצרת המיטה לבין סוגי העץ הנוספים המשמשים לצרכי ייצור מיטות מעץ, לרבות, מוצרי עץ דחוס, MDF, סיבית, לוחות מזונית וכדומה.

מיטות מעץ מלא – מה הופך אותן למיטות האיכותיות ביותר?

מיטות מעץ מלא הן בראש ובראשונה פריט ריהוט יוקרתי ומרשים ביופיו וזאת בהשוואה לסוגי מיטות אחרות כגון מיטות מתכת או מיטות ברזל זולות. אף על פי שגם מיטת מתכת זוכה כיום לעיצובים מרשימים הודות לטכנולוגיות מתקדמות לעיבוד מתכות, אין דבר המשתווה ליופיים של חדרי שינה עץ מלא בהם מערכת השינה מיוצרת כולה מעץ מלא.

בנוסף, ישנן סיבות נוספות ההופכות את מיטת העץ המלא למיטות האיכותיות והיוקרתיות ביותר בקטגוריה:

בגלל חיי המדף הארוכים - מיטות מעץ מלא כגון: מיטת אורן או מיטת אלון, הן מיטות המתאפיינות בחיי מדף ארוכים וממושכים יותר ממיטות עץ אחרות כגון: מיטות המיוצרות מעץ דחוס, מיטות ממזונית וכדומה.

בגלל איכות השינה - רבים מבינכם עלולים לחשוב שאיכות השינה קשורה לסוג ואיכויותיו של מזרון זוגי כזה או אחר וכאן המקום לציין ולהדגיש שאיכות השינה מתחילה בבסיס עליו מונחים כל אותם מזרונים זוגיים או מזרני יחיד. הבסיס החזק והיציב של המיטות המיוצרות מעץ מלא, מותאם באופן האופטימאלי ביותר למזרנים האיכותיים ביותר, לרבות, מזרונים אורטופדיים בדרגות נוקשות כאלו ואחרות או מזרונים במבצע כאלה ואחרים.

בגלל הטאץ' העיצובי - מיטות מעץ מלא יכולות להפוך כל חלל מגורים בו הן מוצבות לחלל מעוצב ומרשים ביופיו וזאת הודות למראה היוקרתי של העץ המלא והאווירה החמימה והנעימה אותה הוא משרה בחלל החדר.

בגלל החוזק - מיטות מעץ מלא ידועות בעמידותן וחוזקן והן נותרות יציבות וחזקות גם במקרים בהם הילדים שלכם יחליטו לקפוץ לכם על המיטה ו/או יקפצו על מיטת היחיד מעץ מלא אותה רכשתם בעבורם.

סיבות אלו ונוספות הופכות למעשה את מיטות העץ המלא למיטות העדיפות והטובות יותר מכל סוגי המיטות האחרות.

מיטות מעץ מלא בעיצוב אישי

בקטגוריית מיטות מעץ מלא, תוכלו למצוא כיום היצע הולך וגדל של דגמים ועיצובים היכולים להוות בסיס עיצובי לכל חדר מגורים בשטח הדירה או הבית. בנוסף, תוכלו לרכוש מיטות מעץ מלא בעיצוב אישי המותאמות עבורכם באופן אישי בהתאם לגודל המיטה והמזרן הרצוי לכם ובהתאם לקו העיצובי בו אתם בוחרים לעצב את חדרי השינה השונים בסביבת המגורים.

מיטות אלו מיוצרות במסגרת הליכי תכנון, עיצוב וייצור אישיים והן מאפשרות גם לכם ליהנות מסטרנטים חדשים בעולם מערכות השינה.

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: