הכל אודות ניהול פרוייקטים בבנייה

לכל פרויקט יש לא רק אבא, אלא אחראי שמטפל בו ודואג שיגיע לגמר המוצלח תוך כדי ביצוע מעולה של כל פרט ופרט, וללא שיבושים, תוך כדי פיקוח וניהול צמודים

ניהול פרויקטים הכרחי לכל יזם שרוצה לחסוך זמן, כסף וחיי אדם ולהבטיח מסירת הפרויקט בזמן וללא בעיות ושיבושים. בשנים הקרובות התפקיד ייהפך לחיוני מאוד לכל מי שרוצה שהפרויקט שלו ייהנה ממוניטין ולא רק ממתכנן האדריכלי הנהדר והביצוע המרהיב. בפרויקטים המוצלחים ביותר, מה שקובע את רמת ההצלחה שלהם הוא בדרך כלל מידת התיאום והניהול שלהם, ועד כמה הם התבצעו מבלי להתעכב ובלי שיבושים.

אחריותם של מנהלי הבנייה

כדי להגיע למצב האידיאלי של פרויקט נדל"ן שנמסר בזמן וברמת ביצוע וגימור מעולה חובה לחשוב מראש על מי שדואג לכך. זה לא נוצר יש מאין ולכך אחראים האנשים שאמונים על ניהול פרויקטים בבנייה. הביקוש להם גובר מרגע שנודע שמעתה יחויבו יזמים וקבלנים להוסיף פונקציה זו לכל פרויקט נדל"ני, ולכן האנשים בעלי הניסיון הרב ביותר עם המלצות ועם הוכחות בשטח יהיו הראשונים שיתפסו מקום מוערך זה.

מדוע נחוץ ניהול פרויקטים?

ריבוי אנשי המקצוע והפרטים הקטנים שנכללים היום בין מרכיבי הפרויקטים השונים מחייב תיאום ביניהם. עוד הוא מחייב ידיעה על בוריה של כל התחום, מחומרים וטכנולוגיות שונות, דרך פתרונות חוקיים למשברים שנוצרים בדרך. כמו כן, ניהול ופיקוח בנייה גם לדאוג לפרויקט מרגע היווצרותו, מה שמונע מראש מכשולים שידועים לאותם מנהלים אבל נעלמים מאנשים שמתכננים אותו במשרד ולא יוצאים לשטח. זהו הגורם המגשר ביניהם ומבטיח היתכנות וביצוע טובים.

לכל פרויקט מנהל עם ניסיון  אגס מפקח בניה

ענף הבנייה הוא ענף שמציית לחוקים ולתכניות מפורטות וקפדניות. גם אם לוקחים אנשי מקצוע מעולים לבצע את העבודות, עדיין יש סיכוי לזליגה כלשהי פה ושם מהצרכים של היזמים לכיוון אלתורים ופתרונות לא יעילים לבעיות שנוצרות בשטח. הכל יכול לקרות ורק ניהול פרויקטים בבנייה עם חברת אגס מפקח בניה יכול לצפות מראש על פי תרחישים מוכרים מהעבר ומהניסיון, או מהבנת התכניות היכן נקודות התורפה שיש לשים אליהן לב במיוחד כדי שלא ישתבשו.

מי מומלץ לניהול הפרויקט?

מלבד הניסיון, הנדסאים, מהנדסים, אנשי המקצוע שיצאו מהמשרד לשטח וצברו את הידע שלהם בביקורים באתרי בנייה הם אלה שהבסיס שלהם הנכון ביותר לצורך ניהול פרויקטים בבנייה. הם אלה שעוברים את הקורס שמקנה להם את הידע וההסמכה הנוספים הנדרשים למי שקושר את כל הפרטים בין הקבלנים לבין האדריכל והיזם, והם אלה שמכירים את כל דקויות התחום כדי לדעת בדיוק היכן הדברים נעשים כהלכה והיכן הם לא מתבצעים בהתאם לסטנדרט שאתם מצפים לו. הם מייצגים אתכם בשטח בדיוק לשם כך, כדי להבטיח את המצוינות בכל שלב.

בטיחות מעל לכל

אנחנו שומעים בשנים האחרונות על מקרים רבים של תאונות רבות שמקפחות חיים וגורמות לסבל רב לעובדים שבונים את הפרויקטים, וזה מפנה זרקור לבעיית הבטיחות שחובה לקיים אותה בכל אתר. רק ניהול פרויקטים בבנייה יכול להבטיח את שלום העובדים ולמנוע עיכובים ועגמת נפש, לחסוך בחיי אדם ובתאונות ולגרום לכך שבניין יושלם בזמן וללא תקריות מצערות תוך כדי בנייה. חשיבותם של חיי אדם קודמת לכל ביצוע ולכן יש להבטיח זאת בעזרת הניהול הנכון.

עמידה בתנאי החוק

אין מקום לפשרות על ציות לחוק ורק ניהול פרויקטים בבנייה כהלכה ולפי כל הדרישות יבטיח לכם חיכוכים והיתקלויות עם גורמי החוק בגלל חריגות או עבירות בנייה. זה לא נושא שנעים לחשוב עליו אבל יש לזכור שהוא קיים גם אם הדרך למבנה שלכם נעשתה כחוק לאורך כל הדרך. לשם כך מנהל הפרויקט מלווה אותו מתחילתו ודואג לכך שכל האישורים יימסרו ויושגו בזמן, ושתוך כדי עבודה לא יהיו אי הבנות נוספות בנושא זה. כל מה שהיה אמור להיות מאושר יהיה מאושר בזמן, זהו כלל ברזל בניהול הפרויקט.

הבנה מעמיקה בכל תכנית בנייה

גם אם לכל אדריכל יש חזון משלו לבניין, הרי שתכניות הבנייה בנויות על פי עקרונות ידועים ונוקשים, ואת זה ניהול פרויקטים בבנייה לוקח בחשבון כשהוא מכין את הפרויקט לביצוע. הבנת התכנית של המהנדסים השונים והקבלנים שנשכרים לכל תחום היא הבסיס לבחירת אנשי ניהול בנייה. התיאום והתיווך ביניהם חיוני להצלחת הבנייה שלכם ואת זה יכול להבטיח רק מנהל מנוסה שמבין כל פרט.

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: