טיפים לעיצוב המשרד באמצעות פתרונות עץ

ידוע שעץ או חומרים דמויי עץ מוסיפים לעיצוב הכללי של כל חלל, בין אם מדובר בביתכם הפרטי ובין אם במקום העבודה או מקום ציבורי. במאמר הנוכחי נפרט למה חשוב לדאוג לעיצוב מיטבי של משרדכם וכיצד תוכלו לעשות זאת בעזרת רהיטי עץ או חומרים עשויי עץ.

זה לא משנה אם יש לכם משרד בבית או שאתם שוכרים משרד על מנת לעבוד בו, אתם לא תאמינו כמה עיצוב המשרד מהווה חלק משמעותי ותורם להגדלת התפוקות שלכם. ולמה? כי ברגע שתעבדו בסביבה נעימה ומעוצבת, יהיה לכם כיף וטוב ואתם תרצו לעבוד כמה שיותר. בנוסף, משרד מעוצב במיוחד כזה שמקבל אליו לקוחות, רק יגרום להם להרגיש הרבה יותר נעים אצלכם והרי זה מה שחשוב בסופו של דבר – שהלקוחות שלכם יהיו מרוצים ושתוכלו להעניק להם את הסביבה הכי אידיאלית לקיום פגישות וטיפול במענות שלהם, בצורה הכי טובה שרק אפשר.

אז מאיפה מתחילים?

ראשית, כמו בכל דבר שנוגע לעיצוב, אם אין לכם ניסיון בתחום ואתם מוצאים את עצמכם אבודים ולא יודעים איזה סגנון הכי יתאים למשרד שלכם, אפשר ורצוי בהחלט להיעזר בבעל מקצוע כמו מעצב פנים המתמחה בעיצוב ולא עיצוב לבתים, אלא עיצוב משרדים. מדובר על תורה שלמה של עיצוב, שנכנסת בתוך תחום עיצוב הפנים. יש לבצע עיצוב של המשרד עצמו, אך לא רק זה. אלא גם עיצוב של סביבת העבודה כולל חלוקת חלל אופטימאלית, השקעה בתאורה הנכונה, ארגונומיה, אקוסטיקה ותכנון שישים דגש על הרווחה שלכם במשרד וגם של העובדים איתכם.

ובינתיים עד שתבחרו מעצב פנים, מה תוכלו לעשות כדי לשדרג את המשרד בעצמכם?

רכשו ריהוט איכות מעץ, שיחזיק לאורך שנים רבות. תוכלו לבחור ממגוון סוגים של עץ, בדוגמאות וצבעים שונים. הריהוט יכלול מספר שולחנות משרדיים, פינה מעוצבת מעץ לקפה ועוד. ניתן גם לתלות מדפים צפים מעץ על הקיר וכמו כן להוסיף תמונות מתאימות. אם יש לכם תקציב, תוכלו גם להשקיע ברצפת פרקט עץ, מה שייתן לכל המשרד שלכם, מראה טבעי וכפרי. אופציה נוספת שבהחלט כדאי לשקול, היא חידוש רהיטים מעץ שכבר נמצאים אצלכם במשרד, הם לא יזיק להם עיצוב מחודש.

מבחינת הצבעים, מומלץ לבחור בצבעים רכים ועדינים, שישוו למשרד שלכם אווירה נעימה. יש להקפיד על כך גם בבחירת רהיטים וגם כאשר צובעים את קירות המשרד. צבעים המתאימים לקירות הם לבן ושמנת ואילו צבעים המתאימים לריהוט הם גוונים של חום ולבן.

אם אתם רוצים להעניק תחושה של חלל גדול למשרד שלכם, תוכלו להתקין מראה גדולה על אחד הקירות של המשרד. מה שיצור אשליה של גודל, שהיא תמיד מומלצת, בעיקר לחללים קטנים.

כל משרד צריך מקומות אחסון וכמה שיותר ועל כן, מומלץ לרכוש ארון גדול או ספריה מעץ, בהם תוכלו לאחסן את כל החומר המשרדי שלכם, הכולל ספרים לעיון מקצועי, מידע מרוכז על הלקוחות, מידע אישי שלכם הכולל חשבונות, נתונים, טפסים ועוד. תוכלו להזמין ארון או ספריה על פי המידות המבוקשות שלכם. אגב, אם אתם רוצים לנצל מקום נוסף במשרד, תוכלו להתקין את המראה על דלתות הארון – על כולן או על חלק מהן. כך תוכלו להרוויח 2 מוצרים במוצר אחד. 

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: