באילו סוגי עץ כדאי לעשות שימוש בריהוט משרדי יוקרתי

המשרד שלכם הוא החלל שבו אתם נמצאים רב שעות היום, יותר מחלל הבית שלכם. לכן חשוב שתחושו בו הכי נוח שניתן ושיהיה לכם נעים לעבוד בו. מלבד זה הוא גם החזות של העסק שלכם, הרושם הראשוני של כל לקוח שחודר אליו לפגישה, לכן רצוי שיראה יפה ושיכיל בתוכו ריהוט למשרד מכובד ואיכותי.

השקעה נבונה בריהוט משרדי יכולה להשפיע מאוד על התודעה של כל לקוח ולגרום לו להרגיש שהגיע למקום מקצועי שמכבד את עצמו. יש הרושם תמיד שמקום שהשקיע בריהוט משרדי מעוצב, כך כנראה ישקיע בלקוחות שלו. ככל שישדר המשרד מראה יוקרתי יותר - כך גם תוכלו כמובן לגבות מחיר שהוא גבוה על העבודה שאתם מעניקים.

רהיטי משרד

רהיטי משרד מכילים מגוון של ריהוט כמו כסאות משרדיים, שולחנות משרדיים, מדפים שידות מגרות ועוד כהנה וכהנה. החומרים מהם עשויים החומרים חייבים להיות איכותיים ולא מחומרים זולים שמצביעים על ריהוט משרדי זול. לכן ריהוט שהוא מושקע מעץ איכותי או מסוגי עצים איכותיים, הם בחירה חכמה עבור כל משרד יוקרתי.

איכות החומרים

על מנת לרכוש ריהוט משרדי יוקרתי חשוב לתת את מלוא תשומת הלב לאיכות החומרים של הריהוט המשרדי. בעבר המשרדים היו מכילים ריהוט מאוד נוקשה וקר כמו רהיטי מתכת למשרד ורהיטים מאלומיניום וברזל, היום חומרים ממגוון סוגי העץ הם חומרים שמעניקים הרבה סמכותיות, חום, יוקרה וכבוד. זאת כל עוד העץ הוא מעץ מלא כמו אורן או מייפל ועוד.

עץ מלא או מתועש לריהוט יוקרתי למשרד

העץ הפך זה מכבר לחומר הגלם הכי נפוץ בכל מה שקשור לריהוט. ישנם סוגי עץ רבים שיכולים לשמש לכיסאות משרד, שולחנות מחשב, שידות ומדפים, ארונות אחסון ועוד. לפני הכל מומלץ לבדוק ולהבחין אם מדובר בעץ מלא או עץ מתועש, עץ מלא הוא כל עץ שצמח בתוך חורש ושמעובד ללוחות או קרשים מלאים. עץ מתועש הוא מוצר שהוא מעובד שבבסיס שלו הוא מעץ אך מכיל גם הרבה הדבקה של שבבים וסיבים ונסורת. לעץ המלא יש מראה מאוד מרשים, לא מערבבים בו חומרים שמזיקים לבריאות והוא כמובן עמיד הרבה יותר ולכן גם יקר יותר מעץ מתועש.

סוגי עצים לתעשייה של רהיטים

רוב העצים שקיימים בטבע משמשים במידה זו או אחרת לייצור של רהיטים, מתוכם נציין את נעצים המבוקשים ביותר כמו: עץ האלון, עץ האורן, האגוז, המייפל, הארז, האשור, הדובדבן, הצפצפה והבוק ועוד.

ריהוט משרדי במרכז

היום ניתן למצוא ריהוט בערים רבות בארץ. יש מגוון של רהיטים באיכות מעולה למשרד שלכם שישדרגו אותו ויקנו לו את הרושם הרצוי. באם אתם מתגוררים או המשרד נמצא בחולון ניתן יהיה גם למצוא ריהוט משרדי בחולון.  

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: