המהפכה של הקיץ שחיכינו לה

אין דבר חשוב יותר מאשר להרגיש טוב כאשר אנחנו נכסים הביתה ואין ספק שפעמים רבות שאלת התחושה שלנו קשור בקשר ישיר לעיצוב. האם הבית מעוצב בצורה מזמינה? איפה ואלגנטית? או שאולי הוא נראה כמו מקום שסתם הנחנו בו את כל החפצים שלנו ואנחנו מנסים למצוא את הדרך ביניהם? אין ספק שכל התחום של עיצום פנים סלון, למטבח ולחדרי השינה דורש מומחיות רבה, אך לפני הכול, הוא דורש השקעה. זה לא משנה למה עד היום לא השקעתם בעיצוב הפנים של הבית שלכם כי בכל מקרה עכשיו, לקראת קיץ 2018, זה הזמן לעשות הכול כדי שהבית שלכם ייראה נהדר, אז למה אתם מחכים?

כל הטיפים שכדאי לכם לקחת בחשבון

בבואנו לדבר על טיפים שונים בנושא של עיצוב פנים סלון ולחללים האחרים בבית, אנחנו רואים שהשמיים הם הגבול. לכן, עוד לפני שאתם מתחילים לשלב אלמנטים שונים כדאי יהיה לעשות תוכנית מסודרת כי לא בטוח שאתם צריכים לבחור בכל האופציות ביחד. אחד מהדברים הכי חשובים שיכולים להשפיע בצורה מהותית על איך שהבית שלכם ייראה זו שאלת שטחי האחסון. שטחי אחסון, בין אם הם קבועים ובין אם הם זמניים, יכולים ליצור תחושה מאוד גדולה של סדר בבית ולכן לא כדאי לוותר על כך. שימו לב שניתן גם ליצור נישות שונות לאחסון, אפילו על ידי שימוש בבניית גבס, למטרות שונות ובצורה כזאת כל חפץ ייראה כאילו הוא מונח בדיוק במקום המיועד לו. זה נכון, אגב, לא רק כאשר מדברים על עיצוב פנים סלון אלא גם כאשר מדברים על עיצוב פנים לחדרי שינה ולחללים אחרים.

הגיע הזמן לחזור אל הטפטים האהובים

עוד טיפ שכדאי לחשוב עליו לקראת קיץ 2018, זה לשלב טפטים כמה שיותר צעקניים, לפחות בחלק מקירות הבית. הטפטים חזרו לאופנה והיום אפשר למצוא אותם בצבעים ובסגנונות שונים, כך שאם מה שחסר לכם בדירה זה קצת צבע – אין ספק שטפט צעקני יוכל לעשות את העבודה. בנוסף לכך תוכלו גם לשלב עבודות שונות בעץ מלא, בין אם זו שידה שתזמינו במיוחד, ארונות או מזנון לסלון. השימוש בעץ תמיד מוסיף חמימות לבית ואין ספק שלא תצטערו על בחירה שכזו.

אשת המקצוע שתעזור לכם לעשות את המהפך הנדרש

למרות שכבר קראתם אינספור אפשרויות וטיפים שונים בנושא אתם בכל זאת לא לגמרי יודעים מאיפה להתחיל? לא ברור לכם איך ליצור את הסלון שעליו חלמתם מזה שנים? אם כך, אין ספק שאשת המקצוע שאיתה כדאי לכם להתייעץ היא מעצבת פנים מומחית. מעצבת פנים שלמדה את התחום הזה יכולה להיכנס לבית שלכם, לראות איפה נמצאות כיום הבעיות ולסייע לכם לבחור בצורה מושלמת את הדרך להתמודד נכונה עם הדברים. אתם תראו שעם העין הטובה ועם הניסיון של אשת המקצוע שלכם מהר מאוד הבית ייראה טוב כפי שמעולם לא יכולתם לדמיין אפילו!

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: