מי מכיר את העץ שבקיר?

איך הפכו חיפויי קירות בעץ ללהיט בעולם? ומה חשוב לבדוק?

 

חיפוי קירות בלוחות עץ הוא ללא ספק מהמגמות הבולטות בעולם עיצוב הפנים בשנים האחרונות. טכנולוגיות ייצור פורצות דרך מאפשרות לנו לייצר לוחות עץ שמשחזרים בדיוק מירבי מראה של כל חומר העולה בדעתנו – עץ טבעי, זכוכית, בטון חשוף, שיש, אבן ואפילו בד.

 

התוצאה היא שאנחנו יכולים לתכנן כל חזון עיצובי באשר הוא וליישם את החיפוי בקלות מרבית ובמחיר נמוך, ובנוסף לכך ליהנות גם מערך פונקציונאלי אמיתי של בידוד תרמי ואקוסטי. אז מה הפלא שאדריכלי העל ומעצב הפנים המובילים בעולם התאהבו כל כך שעץ על הקיר?

 

התכונה החשובה ביותר: עיכוב בעירה

 


כשמתכננים חיפוי קיר בעץ, בפרט בחללים ציבוריים או מסחריים כגון בתי מלון או מסעדות, חשוב ביותר שתוודאו שחיפוי העץ הוא  מעכב בעירה שעומד בתקן 755 של מכון התקנים.

תקן 755 קובע הנחיות סיווג בשרפה בשלוש קטגוריות - מוצרי בנייה, אלמנטי בניין ומוצרים משולבים, והוא מתייחס בין היתר לשיטות בדיקה שונות בשלוש הקטגוריות הללו על ידי משתמשי הקצה.

 

לוחות המלמין של EGGER הם היחידים מסוגם בעולם העומדים בדרישות תקן 755 של מכון התקנים הישראלי עם תוצאה 3, 4, 5 לרבות הסיבית, הדבק והציפוי. 

לוחות עץ מעכבי הבעירה מגיעים בכל עיצוב אפשרי, כך שאין צורך לוותר על ההיבט האסתטי והעיצובי לטובת היתרון הפונקציונאלי ולהיפך, והאפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות.


לוחות המלמין של EGGER הם היחידים מסוגם בעולם העומדים בדרישות תקן 755 של מכון התקנים הישראלי


איך אתם אוהבים את הקיר שלכם?

 

 

מראה בטון חשוף

ניתן להשיג את המראה המודרני והאורבני של הבטון באמצעות חיפויי עץ המתאימים לכך, או לשלב בינם לבין חיפויי עץ בגוונים בהירים וחמים על מנת ליצור חלל נינוח ומזמין.

 

מראה ומגע של עץ טבעי

לוחות העץ מסוג Synchronize הם בעלי גימור וטקסטורה שנראית ומרגישה במגע ממש כמו עץ טבעי או פורניר, והם עמידים במיוחד, ומשלבים את כל האיכויות של לוחות EGGER. הם עמידים בפני שריטות בשונה מפורניר, אינם מצריכים תחזוקה וטיפול לאורך השנים.  

 

חיפוי מט

לוחות פרפקט מט אשר מעניקים גימור מט וחלק במרקם המדמה צבע בתנור, גם הם עמידים בפני שחיקה, שריטות ודהיית הצבע - והם אף דוחים סימני טביעות אצבעות! ניתן להשיג במגוון צבעים.

 

כדי לקבל רעיונות לפתרונות יצירתיים, לבחור את סוג חיפוי העץ הנכון לכל פרויקט ולהגיע לתוצאות הטובות והמשתלמות ביותר במינימום זמן ומאמץ, מומלץ ליצור קשר עם המומחים של EGGER ישראל אשר מייבאת ומשווקת את מוצריה של EGGER הבינלאומית.

 

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: