כיצד בוחרים ספות פינתיות?

הסלון הוא החלל המרכזי ביותר בכל בית. בסלון אנו נוהגים לארח חברים, משפחה, פגישות עסקיות ולפעמים סתם נוהגים לשבת בו ללא אורחים. הדברים החשובים והמשפחתיים מתרחשים בעיקר בסלון, זו הסיבה המרכזית מדוע הטלוויזיה ממוקמת דווקא בו. אין כמו לשבת עם המשפחה או בן או בת הזוג ולצפות בסרט עם קערת פופקורן גדולה. החוויות הכי טובות מתרחשות בסלון.

 מכיוון שבסלון אנחנו מעבירים את רוב שעות היום, חשוב לנו גם שהריהוט והמערכת ישיבה בו יהיו יפות, מעוצבות ובעיקר נוחות. אנחנו נרצה שהאורחים המתארחים אצלנו ייהנו מהשהות שלהם בזכות ספה נוחה ונעימה. ישנם סוגים רבים ומגוונים של מערכות ישיבה - מערכות ישיבה מודרניות, מערכות ישיבה קלאסיות, מערכות ישיבה מבד ומערכות ישיבה פינתיות, שהן ספות מרווחות ונוחות המתאימות לרוב חללי הסלון בבתים. ספות פינתיות מגיעות בצורת ר – העיצוב שלהן הוא בדיוק כמו האות. המיקום האידיאלי של הספות האלו הוא בפינה, כך הספה תופסת פחות מקום מהחלל של הסלון.

יתרונות של מערכות ישיבה פינתיות:

  • מודולרית – מערכת ישיבה מתחלפת. החלק של הספה המוארכת ניתן למיקום באופן חופשי כך שלא צריך לבחור פינה מסוימת בה מערכת הישיבה תהיה בסלון. תוכלו גם להחליף פינה במהלך הזמן במידה ותרצו.
  • מתאימה לכל חלל – מערכות ישיבה פינתיות מתאימות לכל חלל סלון. גם אם נראה שהחלל בסלון שלכם קטן, בזכות הספה הפינתית ניתן להתאים ספה המיועדת לאזור קטן ללא חסימת החלל.
  • לא רק ספה – בזכות מערכת ישיבה פינתית תוכלו לארח אנשים גם בלילה. היתרון של ספה פינתית היא שהיא לרוב נפתחת לגודל של מיטה וחצי כך שניתן  לישון בה בנוחות. החלק המוארך בספה מיועד להנחת רגליים ללא צורך בהדום.
  • קומפקטית – מערכת ישיבה פינתית מתאימה בקלות לכל פינה בסלון. מערכת הישיבה אינה תופסת הרבה מקום מחלל החדר כך שניתן להוסיף ריהוט נוסף ללא חשש בנוסף למערכת הישיבה הודות למיקום הפינתי של הספה.

כיצד לבחור ספות פינתיות:

הספות הפינתיות מגיעות עם שזלונג. שזלונג זוהי בעצם ספה מוארכת. השזלונג מחובר לבסיס הספה ומאריך אותה. חלק זה מאפשר לאדם היושב עליו להניח את הרגליים בצורת חצי שכיבה. הדרך הטובה ביותר לדעת כיצד לבחור ספות פינתיות היא לערוך השוואה מול מספר חנויות המתמחות במערכות ישיבה פינתיות. חשוב לבדוק האם גודל הספה מתאים לחלל הסלון שלכם ולא "מעמיס" עליו וכך מקטין אותו. ישנן ספות פינתיות אשר מיועדות לחללים גדולים מכיוון שיש להם 5 ויותר מקומות ישיבה, לעומת זאת ישנן ספות פינתיות שמתאימות לחללי סלון קטנים שיש להם 2-3 מקומות ישיבה שאחד מהמקומות הוא ספה מאורכת. בנוסף, כדאי לבחור ספות פינתיות נוחות העשויות בד נעים ולא קשיח. נוסף על כך חשוב שהבד יהיה קל לניקוי ועמיד בפני שריטות.

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: