מה חשוב לדעת על צילום צנרת ביוב?

החדרת מצלמה ייעודית לתוך צנרת וקווי ביוב מאפשרת לפענח את מקורן של תקלות שונות. השימוש במצלמה נועד לפתור בעיות שקשורות לבלאי, סתימות ונזילות, אך הוא גם יעיל במקרים של הגשת תביעה או למטרת פיצויים.

צילום צנרת ביוב ללקוחות פרטיים

לקוחות פרטיים עם בעיות של נזילות מים וביוב סתום חייבים להכיר את היתרונות של ציוד צילום ייעודי. הימים שבהם בעלי בתים ודירות נאלצו לשבור קירות ולהרים מרצפות כדי לזהות את מקור הנזילה הסתיימו, כי כיום יש ציוד טכנולוגי מתקדם עם ערך מוסף. בעזרת ציוד מן הסוג הזה ניתן להחדיר מצלמה מיוחדת לתוך עומק קווי הביוב ולפענח את מקור התקלה בלי לפגוע בשגרת הלקוח. חוץ מזה, המצלמות מתעדות את מצב הצנרת באופן אמין.

הגשת תביעה ודרישת פיצויים על בסיס צילום צנרת ביוב

דוח ממצאים שמתקבל בעקבות החדרת מצלמה לתוך צנרת וקווי ביוב מאפשר הגשת תביעה ודרישת פיצויים מול קבלן או חברת ביטוח. היתרון של דוח כזה בא לידי ביטוי באמינות של הממצאים ובתיעוד הברור. במילים אחרות, המצלמה מאפשרת לתעד את מצב הצנרת ברזולוציה גבוהה כאשר מבצעים צילום צנרת ביוב. לאחר מכן, כל מבט קצר בצילומים מעניק לבעלי המקצוע הרלוונטיים את האפשרות לפענח את מקור הבעיה ולדעת האם אכן יש עילה להגשת תביעה.

מתי מגישים תביעה בגין בעיות צנרת?

יש נסיבות שונות שבהן אנשים פרטיים משתמשים באפשרויות התיעוד החדשות כדי לדרוש פיצויים בגין בעיות בצנרת. ראשית, זהו שירות בסיסי בבדק בית וטרם קבלת מפתח בדירות חדשות מקבלן. דירות חדשות חשופות לבעיות צנרת בדיוק כמו דירות ישנות, בעיקר אם הקבלן מזניח את ההשקעה בקווי הביוב. שנית, אדם פרטי יכול במקרים מסוימים לתבוע את חברת הביטוח שלו למימון הטיפול בתקלות הצנרת הקיימת. בנסיבות כאלה נדרשת ממנו הצגת הוכחות וכאן נכנסים לתמונה שירותי הצילום.

דוח ממצאים לאחר הצילום

הדבר החשוב ביותר הוא להחזיק בדוח ממצאים לאחר החדרת המצלמה לצנרת. דוח הממצאים יכול להגיע ברמות שונות של פירוט, תוך התאמה לקהלי יעד שונים: קבלני בניין, אינסטלטורים, נציגים של חברות הביטוח, ועד ביתי בבנייני מגורים משותפים וכן הלאה. מבחינה טכנית, דוח הממצאים והסרטון המצולם מוגשים לאנשים פרטיים על גבי דיסק. כמו כן, יש דוח תקלות מפורט שבו אפשר להשתמש למטרת תביעה או דרישת פיצויים.

מכשור מתקדם לצילום קווי ביוב

שימוש במכשור מתקדם מעלה את הסיכוי להפיק תמונה חדה וסרטון איכותי של קווי וצנרת הביוב. יתרה על כך, המכשור המתקדם שווה את ההשקעה מבחינת אנשים פרטיים גם כי הוא מגן עליהם מפני תביעות נגד.

בחברת תדמור טכנולוגיות יעמידו לרשותך ציוד טכנולוגי מתקדם לאיתור נזילות וצילומי ביוב. אם יש לך שאלות, אנו ממליצים לחייג כבר עכשיו למספר 03-6851122 ולתאם שירותי צילום צנרת ביוב לפני שיהיה מאוחר.

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: