סוגי חזיתות למטבחים - האמירה שלכם בלב הפועם של הבית

אם מגזיני העיצוב ותוכניות הטלוויזיה בתחום זה גורמים לכם לדמיין מטבחים מעוצבים בגוונים שונים, מטבחים בהירים בעלי מראה מבריק או לחילופין לדמיין דווקא מטבח שחור בטקסטורת מט, כנראה שתחום העיצוב בדמכם. אין זה משנה אם אתם עוסקים בתחום או פשוט חובבי עיצוב. אם גם אתם רוצים לדעת מהם הטרנדים המובילים את ענף המטבחים לשנת 2018 הצטרפו אלינו לעולם של השראה.

מלכת הקרח המרשימה: ארונות במראה מבריק שטרם נראו כמותם

אחד מהלוקים השיקיים כיום הוא של חזית מטבח פתוחה, עם ארונות בעלי מראה מבריק במיוחד. זן חדש של לוחות עץ שהפך במהרה לבחירה המועדפת על חברות מטבחים מובילות בעולם ועתה גם בישראל הינו PerfectSense Gloss

לוחות עץ אלו מעניקים למטבח מראה מרהיב במיוחד הודות לשימוש בטכניקות ייצור מתקדמות אשר מטמיעות את הלכה באופן מדויק על משטח הלוח, דבר היוצר מראה מבריק במיוחד וגימור מושלם.

לוחות אלו מגיעים במגוון רחב של גוונים המאפשר חופש עיצוב מוחלט, זאת לצד מאפייניהם הייחודיים של לוחות עץ אלו הדוחים כתמים, ובעלי עמידות גבוהה במיוחד בפני שחיקה.

מטבחים במראה המבריק משווים לחלל החדר מראה יוקרתי במיוחד ומתאים לאלו מכם המבקשים ליצור מראה מתוחכם ומודרני במטבח.  

השילוב המושלם: משחק של טקסטורות

טרנד נוסף שתפס תאוצה בשנה האחרונה הוא שילוב לוחות עץ בטקסטורות שונות בעיצוב המטבח.

פיתוחים טכנולוגיים פרי מחקרים רבים שבוצעו, מייצגים את הדור הבא של לוחות עץ בעלי טקסטורות שונות ומציבים סטנדרטים חדשים בעיצובים HIGE – END

לוחות העץ PerfectSense Matt הינם בעלי מראה חלק ואחיד, ומגע משי מציעים הזדמנויות חדשות ליצירת מטבחים במראה אלגנטי במיוחד. לוחות אלו מונעים טביעות אצבעות ובעלי דרגת שחיקה גבוהה במיוחד שטרם נראו כמותם בישראל.

מגמה הולכת וגוברת בעיצוב מטבחים מודרניים, משלבת מרקמים מנוגדים של הטקסטורות מט וגלוס ומשמשת אדריכלים מן המובילים בעולם בעיצוב מטבחים מרשימים במיוחד.

כיום, במטבחים מעוצבים רבים ניתן לחזות בלוחות עץ מרהיבים המוצמדים לקיר אשר מחליפים את בריקי הקרמיקה המוכרים. 

מגוון רחב מאד של גוונים בסדרת הפרימיום PerfectSense מספקת לאדריכלים ומעצבי הפנים יכולות עיצוב יצירתיות במיוחד במגוון רחב מאד של יישומים.

מתחפש לעץ מלא: Synchronize

הצורך ההולך וגובר ביצירת לוחות עץ המעניקים לא רק מראה טבעי, אלא גם תחושה אותנטית של עץ האיצו את מגמת הפיתוח החדשני של לוחות עץ בעלי מראה טבעי ואיכות בלתי מתפשרת.

לוחות העץSynchronize  מדמים משטחי עץ טבעיים, בעלי עמידות גבוהה במיוחד לאור ומשכך אינם דוהים לאורך השנים. כל אלו ומעניקים מנעד רחב מאד של יכולות עיצוב במטבח. יתרון נוסף של שימוש בלוחות אלו בעיצוב המטבח נעוץ בכך שבמידה וישנו צורך להחליף לוח, ניתן להניח אחר במקומו תוך תאימות צבע מלאה לשאר הלוחות.

לאחר שסקרנו את החומרים השונים שיכולים להיות חלק בלתי נפרד מהמטבח שלכם בשנים הקרובות עולות שתי שאלות - אילו חומרים מתאימים למטבח החלומות שלכם, וכיצד תוכלו לדעת כי חזית המטבח מיוצרת מחומרים איכותיים?

כיצד תבטיחו שהמטבחים שלכם מיוצרים באיכות הגבוהה ביותר?

ניסיון רב, וחתירה למצוינות בתחום, הובילה את המותג העולמי EGGER ליצור את הדור הבא של מרקמים וטקסטורות שהם הרבה מעבר לסטנדרט. לוחות עץ המעניקים יכולת לשלב חומרי גלם, צבעים, סוגים של עץ וסגנונות זה בזה לצד איכות בלתי מתפשרת. גיוון זה מציע הזדמנויות חדשות ליצור ולעצב מטבחים בעלי מראה ומגע ייחודיים.

 

EGGER לוחות העץ הטובים בעולם

אגר (EGGER) ישראל היא נציגה של חברה משפחתית אוסטרית שהוקמה בתחילת שנות השישים, וצברה מוניטין כספק של חומרי גלם לתעשיית העץ. החברה, המתהדרת במחזור מכירות עצום העומד על 2.4 מיליארד יורו נחשבת למותג המוביל בעולם בתחום חומרי הגלם לתעשיית העץ.

המוצר החדשני של השנה

הפיתוחים הטכנולוגיים, המגוון הרחב, מכלול של חדשנות, איכות, זמינות ואסתטיקה הם אלו שזיכו את החברה בתואר "המותג החדשני של השנה" .

אנו מזמינים אתכם להכיר את לוחות העץ הטובים בעולם ולהצטרף למיטב האדריכלים ומעצבי הפנים אשר בוחרים פעם אחר פעם בלוחות העץ מבית אגר.

לקטלוג המוצרים שלנו היכנסו עכשיו >>

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: