עיצוב חדר האורחים שלכם

אם גם אתם אוהבים לארח בני משפחה, קרובים או חברים, בהחלט ייתכן שתרצו לעצב בצורה נכונה יותר את חדר האורחים שלכם. באמצעות כמה עקרונות חשובים, ניתן לשפר עד מאוד את החדר שאותו מקצים לאורח מזדמן וגם כזה המיועד לצרכי אירוח לעיתים קרובות.

חדר נעים וביתי

כאשר מארחים מפעם לפעם, אדם אחד או יותר למספר שעות, לא חייבים להשקיע בחדר אורחים מאובזר מאוד. עם זאת, כאשר יש כוונה לשכן את האורח ללילה, המצב הינו שונה לגמרי. במצב כזה, רצוי לארגן חדר פנוי ולסדר אותו באופן נעים וביתי. רהיט בסיסי הינו מיטה טובה ובדרך כלל מקובל למקם ספה נפתחת, שהיא יותר פרקטית וכמובן – דו שימושית. אפשר בהחלט להוסיף בחדר גם שולחן קטן או שידה, ארונית, שטיח צבעוני ומלא חיים. כל מה שיהפוך את החדר לנעים, ביתי וחמים, בהחלט יכול לשדרג את המראה הכללי.

חיפוי עץ למראה חמים

הוספה של חיפוי קירות הפנים שלכם בעץ והתאמה שלו לשפה הכללית של כלל הבית תיצור בבית שלכם אווירה ביתית וחמימה, ממש כמו צימר או בית אירוח. השגת המראה הזה אינה מורכבת ומסובכת כפי שאנשים רבים חושבים, ואפילו ניתן למצוא חיפויי עץ שניתנים להרכבה או לפירוק לפי בחירתכם. ככה ניתן גם לשנות לגמרי את פני הבית בהתאם לעונה.

משקיעים בתאורה

עיצוב חדר האורחים שלכם מחייב גם תשומת לב מבחינת התאורה. מקובל מאוד לשפר את עיצוב הבית בכלל באמצעות גופי תאורה יפים. חדר האורחים לא צריך להיות יוצא דופן - וגוף תאורה יפה, בעל עוצמת תאורה מספקת, על פי גודל החדר, מהווה מרכיב חשוב. אפשרות שכדאי גם כן לקחת בחשבון היא התקנה של מנורת קריאה או מנורת לילה. אלה הם פתרונות תאורה חשובים כאשר מארחים. אם מלינים ילד שאינו אוהב חושך מוחלט או אם מלינים אורח מבוגר שמעוניין לקרוא לפני השינה, זה בהחלט יספק פתרון טוב.

פתרונות פנאי ואסתטיקה

כחלק מיצירת סביבה ביתית ונעימה וכאשר רוצים באמת להנעים את שהותם של האורחים, ניתן לעצב את החדר ולהוסיף לו גם אלמנטים מתחום הפנאי. מדף עם ספרים, למשל, מוסיף תחושה נעימה וכדאי לגוון עם כמה סוגי ספרים, לכל טעם ולכל גיל. אפשר למקם בחדר גם טלוויזיה לא גדולה במיוחד או מערכת קומפקטית למוזיקה. אם מתכוונים לעצב את החדר כך שיתאים גם לילדים, חשוב להוסיף פתרונות בטיחותיים (למשל כיסויים לקצוות חדים של רהיטים) וכן פופים וצעצועים.

בנוסף, שיפור העיצוב של החדר המיועד לאורחים בהחלט יוכל להיעשות גם על ידי:

  • תליית תמונות יפות, בגדלים שונים ועדיף עם מסגרות אסתטיות.
  • שימוש בטפטים או מדבקות קיר מודרניות.
  • הוספת נקודות חשמל במקרה ואין מספיק.
  • בחירה בווילונות יפים, התואמים לאווירה הכללית שאותה רוצים להשיג.
  • אמצעי בישום ונרות ריחניים יכולים גם הם להתאים מאוד. 
שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: