מחדשים מערכת ישיבה וספה ישנה

תמיד חלמנו להיות מעצבי הבית של עצמנו. כולנו חולמים על עיצוב הבית בריהוט מושלם לפי טעמנו. קורה לעיתים שאפילו נמאס לנו מהריהוט הקיים ומערכות הישיבה. יש פעמים שקיבלנו מתנה מסבתא או דודה של מערכת ישיבה עתיקה ומיושנת והמצב של מערכת הישיבה דורש חידוש, תיקון ואפילו ריפוד חדש.

זאת ועוד, רוב מערכות הישיבה מאז ומתמיד יוצרו ברובם מעץ. למרות שעץ לא אמור להתבלות במידה וחומר הגלם איכותי, אבל תמיד יש בלייה כזו או אחרת, צבע העץ דהה, העץ קיבל "מכות" פה ושם ואולי גם שריטות ולעיתים רחוקות אנו עדים גם לריקבון של עץ מפאת גורמי הטבע, לחות, מזיקים ועוד.

הכי קל זה לרוץ ולקנות מערכת ישיבה חדשה ולפתור את הבעיה. אך מי בינינו אין לו רגש וסנטימנטים למערכת הישיבה שיש לו? ואולי כדאי לחדש ולשקם את מערכת הישיבה הנוכחית? ואולי איננו רוצים לקנות מערכת ישיבה חדשה ודווקא רוצים לשמור על הקיים?

למה חשוב לתת דעת על סוג העץ לחידוש הרהיט

תמיד נוכל להיוועץ עם בעל מקצוע אשר מתמחה בייצור, שיקום וחידוש מערכות ישיבה. יחד עם זאת יתכן ותוכלו לעשות זאת לבד עם קצת יוזמה ומעוף. לצורך כך אתם צריכים לרכוש חומרי גלם ובעיקר עץ באיכות וטיב ללא פשרות. עץ ולוחות אשר נרכשים במקום אמין ומשתלם. לוחות העץ למערכות ישיבה חייבים להיות מוגנים, בעלי תקן גבוה. בעולם זהו התקן האקולוגי או מה שמכונה עץ ירוק. הלוחות עמידים יותר נגד לחות, שריטות ומכות. מאחר ואנו משתמשים בחיבור העצים בברגים ומסמרים על הלוחות להיות דחוסים היטב כך שבורג לא ישתחרר מעצמו. חשוב גם שכשאנו רוכשים לוחות עץ שיהיו ישרים, מפולסים ובעלי מרקם אחיד.

בחברת Egger ישראל, חברה שמקורה באוסטריה והיא בעלת ניסיון של מעל ל-50 שנה בתחום, יש את כל הפתרונות לחידוש ואף לרכישת ריהוט ומערכות ישיבה. החברה עובדת עם מגוון רחב של לוחות עץ פלטות של פורמיקה, מלמין, MDF, סיבית ושאר סוגי העץ תחת תקנים מחמירים ביותר והמקובלים בכל העולם. החברה מתמחה בייעוץ לעיצוב פנים וכן לחידוש הריהוט שלכם בבית לרבות מערכות ישיבה ושאר המוצרים.

חברת Egger יודעת לחדש עבורכם מערכות ישיבה ברמה גבוהה ואף לשמר רהוטים קיימים בצורה הכי אותנטית והכי מקורית כאילו רכשתם את מערכת הישיבה רק אתמול. כך שלמעשה החברה נותנת לכם פתרונות ושירות שהם הרבה יותר מרכישת לוחות עץ וחומרי גלם.

מערכות ישיבה, זה לא עוד פריט בביתכם ויש לשקול בכובד ראש את החידוש והרכישה בטרם אתם מקבלים החלטה. היום מערכות הישיבה הם הפריט הבולט והחשוב לעיצוב הבית ונראות בעיני הדיירים והאורחים. חשוב גם שמערכות הישיבה יהיו לא רק מעוצבות ויפות למראה, אלא שימושיות, נוחות ובטיחותיות. מערכות ישיבה המיוצרות מעץ יש להם נוכחות משמעותית ומכרעת בכל הקשור לעיצוב פנים הבית.

אתם מוזמנים להגיע או ליצור קשר עם חברת Egger, כי אצלם מערכות ישיבה וריהוט בכלל "הרבה יותר מעץ"!!!

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: