לוחות עץ איכותיים

לוחות עץ הם אחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר בימינו, ומהווים מצע ליצירת מגוון רחב של פריטים - ארונות קיר, ארונות מטבח, שולחנות מסוגים שונים, מזנונים, חיפויי קיר מעץ, גדרות ועוד ועוד, שהרי לא בכדי הפך העץ על סוגיו השונים לכה מבוקש ולחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו.

אנחנו ב-EGGER מקפידים כי כל לוח עץ שנמכר על-ידנו - בין אם למפעלים גדולים בתחום מוצרי העץ (שעובדים איתנו מזה זמן רב) ובין אם לנגרים עצמאיים - יהיה האיכותי ביותר שיש, כך שניתן יהיה להפוך אותו לרהיט (או כל מוצר אחר) משובח, עמיד במיוחד וברמת גימור גבוהה.

באגר תוכלו למצוא לוחות עץ איכותיים המתאימים למכונות משוכללות וציוד מתקדם וכן לדרישות אדריכליות, ובאופן כללי לכל מטרה שהיא.

קטלוג מגוון במיוחד

חברת EGGER, כיאה לחברה מובילה בתחום לוחות העץ, מציעה ללקוחותיה מבחר רחב במיוחד של מוצרים. בין השאר תוכלו למצוא בקטלוג שלנו לוחות פורמייקה, לוחות MDF, לוחות סיבית, לוחות עם ציפוי מלמין, לוחות אקוסטיים ולוחות ירוקים ייחודיים עם תו תקן P5 שניתן להם בזכות העמידות הגבוהה במיוחד ביחס לרטיבות. את הלוחות השונים ניתן לקבל במגוון דגמים, מידות וצבעים, בהתאם לצרכים המדויקים שלכם.

בנוסף אנחנו מקפידים להתעדכן כל העת בחידושים השונים בכל הנוגע ללוחות עץ, ולהרחיב את קולקציית המוצרים (וכן המוצרים הנלווים ללוחות דוגמת קנטים) על סמך השינויים והחידושים בתחום, בהתאם למגמות עדכניות וכמובן שגם על סמך הצרכים המשתנים של יצרני מוצרי העץ.

כל הסוגים של לוחות עץ - בזמינות גבוההלוחות עץ איכותיים בזמינות גבוהה

לצד המוצרים האיכותיים, מקפידה EGGER גם על רמת שירות תואמת. השירות אותו אנחנו מעניקים לכל לקוח ולקוח - בין אם מדובר במפעל גדול ובין אם בעסק קטן - כולל ייעוץ מקצועי ואמין כך שכל לקוח יקבל את לוחות העץ האופטימליים עבורו.

כמו כן מושקע מאמץ מתמשך ובלתי מתפשר על מנת להבטיח אספקה מהירה של אותם לוחות עץ שנבחרו, ובנוסף מוקדשת תשומת לב לנושא הזמינות של כל אחד מסוגי לוחות העץ שאנחנו מציעים ללקוחותינו הרבים, כך שלא משנה מהו הצורך שלכם, אנחנו נוכל למלא אותו במלואו ובמהירות.

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: