משפצים את חדר המקלחת? צריכים לבחור ארונות חדשים לחדר הרחצה? אחד הדברים החשובים ביותר הוא לבחור ארונות ודלתות מעץ עמיד במים. מעבר לכך כמובן שיש צורך למדוד ולהתאים את גודל הארון הרצוי לפי מידות החדר ולא לשכוח למדוד את פתח הכניסה ולוודא שהארונות יוכלו להיכנס לחדר.

משפצים את חדר המקלחת ומוסיפים מקומות אחסון מתקדמים לחדר הרחצה

בבואכם לעצב או לשפץ את חדר הרחצה וחדר האמבטיה ישנם כמה פריטים שאתם צריכים להביא בחשבון וכמה פריטים שאתם חייבים לבחור בקפידה. ראשית, עליכם להבין כיצד לעצב את החלל בצורה שתהיה נוחה לשימוש, כך שלפני שאתם בוחרים ארונות מקלחת וכדומה, עליכם לדעת שאכן יש להם מקום, שהם לא מפריעים לשום דבר אחר בחדר ושיש אפשרות לפתוח ולסגור את דלתות הארונות בקלות ובלי שיחסמו את הגישה בחדר האמבטיה.

איזה סוגי עץ אפשר לשלב בארונות המקלחת?

כאמור, הדבר החשוב ביותר בבחירת ארונות מתאימים למקלחת הוא חומר הגלם מהם הם עשויים. על פי רוב תהיו חייבים לבחור דלתות ארונות מעץ עמיד למים בין אם עץ מלא, פורניר או כל סוג עץ אחר. כיום הטכנולוגיה של בניית ארונות ודלתות עץ מאפשרת לשים ציפוי עמיד במיוחד נגד מים והדבר הכרחי במיוחד בחדרי אמבטיה בהם המים ניתזים פעמים רבות. הציפוי העמיד למים טוב גם לדלתות פנים אחרות בבית ולא רק בחדר הרחצה, כאשר אתם שוטפים את הרצפה לדוגמה ובזכות העמידות למים הדלת לא מתבלה בחלק התחתון, העץ לא מתנפח ולא צריך להחליף את הדלתות והארונות אחרי כמה שנים.

אז עכשיו, אחרי שבחרתם את הריצוף, את הכיור, את הברזים, המקלחונים, האמבטיה והשירותים וכל החדר כבר בנוי ומשופץ, כל מה שנשאר לכם זה להכניס את ארונות המקלחת ולהתחיל לסדר את המגבות ואת שאר אביזרי הרחצה הקטנים.

ישנם כיום כמה סוגי עצים שמתאימים לדלתות ולארונות פנים בחדרי הבית לרבות בחדר האמבטיה. חפשו את החנויות המתמחות בסוג דלתות זה והתעקשו לראות את האישור לכך שהארונות אכן עמידים למים. לאחר שמצאתם את הארונות הנכונים מבחינת עמידות למים בחרו את העיצוב שיתאים לשאר המרכיבים בחדר באמבטיה שבחרתם לפני כן: הריצוף, האמבטיה, הכיור, השיש המקלחון וכדומה.

לסיכום: דלתות עץ לארונות חדר אמבטיה הם טרנד חזק וכל אחד ואחת רוצים שיהיה להם דלתות מעוצבות אלה המקנים לבית מראה יוקרתי וחמים. יחד עם זאת חובה לבדוק האם העץ ממנו עשויים הדלתות והארונות עומד בתקנים ומספק לכם עמידות מלאה מפני מים ולחות הנמצאים בחדר האמבטיה, דבר שיבטיח לכם דלת חזקה שלא תתקלף אחרי כמה חודשים ותישאר במצב מצוין.

לסיום אל תשכחו שאפשר להתאים גם ידיות מעוצבות ואיכותיות לדלתות הארונות וזהו, היכנסו לחדר הרחצה שלכם בשמחה ובהנאה.

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: