מהם הסוגים השונים של עץ בבחירת ארונות מטבח?

מצאו את סוג העץ האהוב עליכם. עם כל כך הרבה אפשרויות של עץ לארונות המטבח קשה לדעת מאיפה להתחיל. אם תרצו עץ דובדבן אגוז או מייפל הנה כמה נקודות למחשבה שיעזרו לכם למצוא את העץ המועדף עליכם לארונות המטבח החדשים.

ארונות מטבח מעץ דובדבן

עץ הדובדבן מזוהה על ידי הגוונים האדמדמים שלו שהם המרכז ונע  בשילוב  גווני לבן וחום עמוק בשילוב מרתק. לעץ הדובדבן יש טקסטורה חלקה המאפשרת לארונות מטבח לקבל גימור מושלם בקלות מרבית.

העושר של ארונות מטבח מעץ דובדבן מביא תחושה של חמימות. זה מה שהופך אותו לבחירה יפה ופופולרית במיוחד  עבור מטבחים, אמבטיות ועוד.

הדובדבן רגיש לאור, לכן יש לו נטייה להתכהות עם השנים. עובדה שמהווה אצלו יתרון שכן הוא נראה טוב יותר ככל שהזמן עובר.

ארונות מטבח מעץ מייפל

ארונות מטבח מעץ מייפל הם בעיקר בעלי גוון לבן-קרמי אך מדי פעם ניתן למצוא אצלם נגיעות של גוון חום.

הדוגמא העדינה של עץ המייפל יוצרת מראה עדין חלק ואחיד. גווני המייפל מתקבלים על פי רב בפסים שזופים בשילוב מראה "עיניים" כדי לשפר את היופי הטבעי שלו שקיים.

ארונות מייפל מציעים אפשרויות עיצוב רבות ברחבי הבית. מייפל הוא עץ חזק אך גמיש ונוח לעבוד איתו במגוון רחב של גימורים. זה אחת הסיבות שהוא פופולרי כל כך ביחס לסוגי העץ השונים.

ארונות מטבח אורן

לארונות  מטבח מעץ אלון יש הדפסי צורה שונים הנעים בטווח צבעים רחב. החל מלבן ואדמדם אפילו בשילוב פסים בצבע ירוק צהוב וכן אפילו שחור. עלול להופיע אם יש שקעים מינרלים בעץ.

עץ האלון משמש לכל סוגי הריהוט במשך שנים ועושה את העבודה בצורה נפלאה. דפוסי הצורה שלו מציגים קווים עדינים ומפוספסים ויש לו מראה מרהיב במיוחד. לעץ אלון טקסטורה ייחודית והינו עמיד.

אגוז אמריקאי

לארונות מטבח העשויים מעץ אגוז אמריקאי יש גווני צבע עמוקים ודרמטיים במיוחד. לאגוז אמריקאי יש קונטרסיות רבה בצבע. שילוב של לבן בהיר במיוחד עם חום כהה במיוחד. המראה הקונטרסי הטבעי הזה  משדר עומק ויוקרה במטבחים רבים. שכן אין להשיגו בשום דרך סינטטית אחרת.

מעלה נוספת של הארונות מטבח העשויים מאגוז אמריקאי זה שהם חזקים מאוד. יחד עם זאת מרשימים מאוד שכן לטקסטורה הרדיקלית  הטבעית שלהם דפוס זרימה הנע באופן גלי המתקבל כעין ציור.

ארונות מטבח בירץ'- עץ הליבנה

ארונות ליבנה יש מרקם משטח חלק עם גרגר עץ חזק כי הוא חזק וכבד. צבע הדובדבן השולט של ליבנה הוא לבן כדי צהוב שמנת, בעוד עץ הלב משתנה בין בינוני עד חום כהה עד אדמדם חום.

לליבנה יש וריאציות צבע ייחודיות. שילוב הצבעים שלו הוא לבן עד צהוב וחום אדמדם. בשילוב טקסטורה קווית וגלית מתולתלת יחד.

מרקם המשטח שלו הוא חלק אך יחד עם זאת הוא כבד וחזק. יש לו עמידות גבוהה בפני שחיקה והינו דוחה כתמים. כל יתרונותיו אלו הפכן אותו לעץ הפופולרי ביותר גם לארונות מטבח אך בעיקר כעץ העיקרי המשמש כמשטח עבודה למטבח או משטח עבודה לאי במטבח במקום שימוש בשיש. 

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: