מה חשוב לדעת על ריהוט עץ

מתעניינים בייבוא אישי מסין של ריהוט לבית? ישנם פריטים רבים שאפשר למצוא בקטלוגים שונים ולפי התמונה ניתן להתרשם ולבחור את הרהיטים שאנחנו אוהבים. לפעמים אנו מקבלים רושם אחד בתמונה כשלמעשה הפריט עצמו אותו נזמין יגיע מחומר גלם אחר ולכן חשוב מאוד לדעת בדיוק מה אנחנו מזמינים. במיוחד נכון הדבר לגבי רהיטי עץ שכן ישנם סוגים רבים של עצים מהם ניתן להכין רהיטים ועליכם לבקר את ההזמנה מראשיתה על מנת שאכן תקבלו את הרהיט המעוצב שהזמנתם בדיוק לפי העיצוב שבחרתם אך גם עשוי מאותם חומרים מהם התרשמתם ורציתם.

ייבוא אישי של רהיטי עץ איכותיים מסין – מה חשוב לבדוק

כאמור, כאשר אתם מזמינים מכולה מסין או אפילו פריט בודד, נניח שידת עץ לסלון, חשוב לבצע בקרת איכות מסין לפני, במהלך ואחרי ההזמנה. רק חברה מוסמכת, מנוסה ומקצועית בתחום אכן תטפל בהזמנה מ-א' עד ת' ותיעזר בכל הקשרים שיש לה ותביא לידי ביטוי את הידע שלה בכל נקודות המפגש של הפריט החל מהזמנתו דרך המשלוח, המכס וכדומה עד הגעתו הבטוחה בחלק אחד לביתכם כאשר הוא שלם ותקין וחשוב לא פחות: כשהוא בדיוק הפריט שהזמנתם מלכתחילה ולא פריט דומה או חיקוי או אותו פריט רק עשוי מעץ אחר, מין הסתם פחות איכותי שעלותו זולה יותר ולא מה שהזמנתם.

חשוב מאוד לתכנן לפרטים את ההזמנה שלכם ולשלוט בכל הפרמטרים שלה החל ממספר פריט ומספר קטלוגי ברורים דרך וידוא שההזמנה והחשבונית שיצאו לספק אכן רשום בהם אותו מספר פריט, ובכל המסלול שבין המפעל בסין, דרך הנמל, המחסן ועד הגעתו אליכם.

מזמינים ריהוט עץ משובח מסין ומקבלים את הפריטים עד הבית במחירים משתלמים במיוחד

כיום ניתן לבצע ייבוא אישי של כמעט כל פריט שאתם חושבים עליו מסין במחירים אטרקטיביים במיוחד. הדבר נכון בעיקר עבור ריהוט שכן פער המחירים גדול מאוד ואתם יכולים להשיג את אותם פרטי ריהוט כמו: סלון, שידה, מיטה וכדומה שעלותם בארץ כפולה מזו בסין ולכן אתם יכולים להשיג פריטים אלה בחצי מחיר ומדובר באלפי שקלים כאשר מדובר בריהוט מלא לבית.

אפשרות נוספת היא לבצע חידוש רהיטים ישנים שיש ברשותכם, כך שלא תצטרכו לשלם על רהיטים חדשים ותוכלו להפיח חיים חדשים בארון ספרים האהוב עליכם, כוננית שמלווה אתכם מהילדות או שולחן עץ במטבח שיכול לספר את קורות החיים של משפחתם לפחות כמה דורות אחורנית.

על מנת להבטיח שאכן תיהנו ממחירים נמוכים משמעותית וללא תתקלו בבעיות שיעלו לכם כסף בהמשך כמו עיכוב משלוח, פריטים חסרים או שבורים וכדומה, אתם חייבים לעשות את העסקה דרך חברה מקצועית ומנוסה בתחום שיש לה אנשי קשר בסין, השולטים בשפה על בוריה ומכירים את כל החוקים והכללים הקיימים הדרושים לקיום עסקת ייבוא אישי מסין.

רק לאחר שתדעו בדיוק מה צריך לעשות וכיצד יש לבצע את העסקה, תוכלו להתפנות להזמנת הפריטים עצמם וגם כאן חשוב להכיר את התחום על בוריו, לדעת מהיכן מגיעה הסחורה, דרך אילו נקודות היא עוברת וממי כדאי להזמין. בהצלחה.

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: