ארונות הזזה מסתמנים כיום כפתרון האחסון האולטימטיבי לפריטי הלבוש שלכם. היתרונות של ארונות ההזזה רבים, וכוללים בין היתר את האפשרות להתאים אותם לצרכים המלאים שלכם עם מגוון רחב של פתרונות אחסון, הם תורמים חזותית, הם חוסכים המון מקום בחלל הודות למנגנון הפתיחה מצד לצד והם אפילו בטיחותיים יותר לילדים שלכם שכן דלתות הארון אינן יכולות להיסגר על האצבעות העדינות.

כשאתם רוכשים ארון הזזה, אתם מקבלים את התוצר המוגמר וזוכים ליהנות מארון פונקציונאלי המשרת אתכם. יחד עם זאת, הדרך אל התוצר הסופי אינה כל כך קצרה וכוללת שימוש בלוחות עץ שונים. אז באילו לוחות עץ עושים שימוש בבניית ארונות הזזה ורהיטים נוספים? המדריך המקוצר לפניכם:

החומרים בהם עושים שימוש

כידוע, ישנן מספר אפשרויות העומדות לרשות מעצבי הרהיטים, ספקי לוחות העץ וחנויות הרהיטים. ישנם רהיטים, לרבות ארונות ההזזה, המתומחרים במחירים שונים, כאשר מה שמשפיע על עלות הרהיט בין היתר הוא העץ ממנו הוא עשוי. אתם עתידים לרכוש ארון הזזה ותוהים לגבי החומרים בהם עושים שימוש? הנה מפרט קצרצר על החומרים הפופולריים ביותר:

הכירו, פלטות הסנדוויץ'

מדובר על סוג נפוץ של לוחות עץ שעושים בהם שימוש נרחב בענף הרהיטים וגם עם ארונות הזזה. פלטות הסנדוויץ' הינן פלטות המבוססות על לבדים שמורכבים מ-2 שכבות של עץ, כאשר באמצעות טכניקה ייחודית מדבקים אותן זו לזו. מדובר על ייצור ייחודי וחכם שמעניק לפלטות לא מעט יתרונות, כאשר זה הבולט ביותר הוא ללא ספק העמידות הרבה שמבטיחה לכם הנאה מהארון לאורך זמן. העמידות המדוברת הינה גם עמידות ללחות, המונעת מהארון שלכם להגיע למצב של שחיקה ובלאי.

ארונות העשויים מהסיבית – על מה בדיוק מדובר?

חומר נוסף בו עושים שימוש לטובת בניית רהיטים לרבות ארונות הזזה הוא הסיבית. כידוע, הסיבית נחשבת לאחד מהחומרים הזולים ביותר, כאשר הסיבה לעלות הנוחה והנגישה היא מאחר ומדובר על חומרים מעובדים ולא על עץ טבעי. יחד עם זאת, כן חשוב לדעת שגם הסיבית נחשבת כלוח עץ, כאשר מה שמבדיל אותה מהלוחות הטבעיים הוא שסיבי העץ מעובדים ולאחר מכן הופכים למקשה אחת על ידי הדבקה המתבצעת בטכניקה ייחודית ודבק מיוחד. היתרון הגדול של הסיבית מלבד המחיר, הוא הגמישות הרבה והאפשרות לייצר רהיטים בקלות יחסית.

MDF – הכירו את הסיבית המשודרגת

ולוחות עץ נוספים שגם באמצעותם מייצרים רהיטים הינם MDFMDF. מדובר בסופו של דבר על הסיבית כאשר כאן מדובר על טכניקה ייחודית יותר לייצור שהופכת אותה לאיכותית יותר. האופן בו נמצאת הדחיסות של הסיבית מביא לכך שסיבית זו עמידה יותר וכך אתם זוכים ביתרון שבא לידי ביטוי ברהיט שיכול לשרת אתכם ליותר שנים. ארון הזזה יכול כאמור להיות מיוצר גם מסיבית וגם מMDF.

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: