הכל על עיצוב רהיטים מעץ

עיצוב ובניית רהיטי עץ מיוחדים, בהזמנה אישית, היא אומנות אמיתית. יקרה אמנם, אבל בעלת יתרונות אדירים, שבהחלט שווים את ההשקעה.

בעבר היה נהוג שארכיטקטים מובילים מתכננים ומעצבים לא רק את בתי העשירים שהם בונים, אלא גם את הפרזולים לבית ואת הרהיטים שישמשו אחר כך את בעליו.

כך היה למשל עם פרנק לויד רייט הידוע, עם לה קורבוזייה, מיס ואן דר רוהה ואחרים.

כיום, מעט מאוד ארכיטקטים עדיין עוסקים בתכנון רהיטים לפרויקטים, ומשאירים את הלקוחות בידיהם של נגרים מומחים או חנויות רהיטים מובילות, שמציעות ריהוט ייחודי, מעוצב; ריהוט שמיוצר לעיתים קרובות בהזמנה מיוחדת בלבד, במספרים קטנים ועשוי רובו עץ.

למה לטרוח ולהזמין רהיט יקר מעץ דווקא? מכמה סיבות:

  • בזכות הייחודיות - כאשר אתם מזמינים או קונים רהיט עץ שעוצב ונבנה לפי עיצוב ייחודי או אפילו עבורכם, אתם מעניקים לבית שלכם מראה ייחודי שאין לאחרים. דבר ראשון, מי שייכנס אליכם הביתה לא יחשוב שהוא נכנס לתוך קטלוג של חברת רהיטים מסוג "הרכב זאת בעצמך", ודבר שני – עיצוב המכלול יהיה ייחודי לטעם שלכם.
  • בזכות הנוחות - אחת הסיבות הטובות ביותר להזמין רהיט בעבודת יד או רהיט עץ ייחודי, היא ההתאמה המוחלטת לאופי שלכם ולמידות הגוף שלכם. אתם לא אנשים סטנדרטיים, אז למה שתרצו לשבת על כסא "סטנדרטי" בצורה לא נוחה בבית שלכם?
  • בזכות המראה הכללי - רהיטים במידות הנכונות ובמראה הנכון לסגנון ולאופי שלכם יהפכו את חדרי המגורים שלכם לא רק לנוחים יותר, אלא גם לכאלה שנראים הרבה יותר טוב. עם רהיטי עץ לא תצטרכו לעגל קצוות או להתאים את החדר לרהיט: כל הדברים ישתלבו זה בזה בצורה מוחלטת, כך שהנראות הכללית תהיה נפלאה וסגנון הבית והמראה בו חשקתם יישמרו לחלוטין.
  • בזכות הזמן - רהיטי עץ בעיצוב ובבניה ייחודיים הם רהיטים שנשמרים לשנים רבות, מכמה בחינות:

1. חומרים - מדובר ברהיטי עץ, ולא בריהוט שרק חלקיו הנראים עשויים מעץ "טוב", כאשר כל השאר עשוי חומרים מעשה ידי אדם, סיבית וקרטון.

2. בניה - איכות הבניה המיוחדת בעץ טובה הרבה יותר מזו שנעשית באופן תעשייתי. זה כמו ההבדל בין רולס רויס לכל רכב אחר.

3. עיצוב ייחודי – גם אם הוא לטעם אישי מאוד – הופך להיות קלאסי במידה רבה, ולא מאבד מערכו העיצובי גם שנים לאחר שבוצע. יכול להיות שתרצו להחליף ריפוד בספה או בכסא, אבל המראה הכללי תמיד יישאר אטרקטיבי ולו רק בזכות הייחודיות שלו. 

שתף עמוד:
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: